Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşınıza ayı vb. hayvanlar çıktı mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gmfaruk tarafından paylaşıldı.

1. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    çıktıysa naptınız (domuz kurt köpekte olur) başkalarının vıdeosu varsa ıyı olur

halil ünal bunu beğendi.
  2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    insan çıktı

Chant, Yakup.aykl, Zen.eren ve 20 kişi daha bunu beğendi.
  3. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ohooooooo yankı yaptı vallahi :D...

alperK ve fatihaydın bunu beğendi.
  4. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kefkende tilki çıkmıştı uzaktan gece arkadaşlarla gezerken flash'ı yüzüne doğru tutunca kaçtı hayvan onun dışında ayı domuz gibi hayvanlar pek kolay çıkmaz

5. KuzuBoyz

KuzuBoyz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    1988 veya 1989 yılıydı. Üzerinde MONZA yazan bir yol bisikletim vardı. Tam markası bu muydu hatırlamıyorum ama MONZA yazdığını biliyorum. Keşan Koru Dağlarında meşhur bir yokuş vardır. Gelibolu'dan Keşan istikametine doğru yokuş aşağı hızla gidiyordum. Otoban olduğu ve çok trafik olmadığı için sağ şeridi ortaladım. İleride kaz sürüsü yoldan karşıya geçiyordu. Etraf köylerden evcil kazlardı. Frenledim ama işe yaramadı. 2-3 tanesinin üstünden geçtim. O an ölen bir kaz görmedim. Sonrasında ne oldu Allah bilir. Tabi o zamanlar ne kask, ne korumalı pantolon vardı. Sağ diz kapağımdan kalçama kadar sağlam bir sürtünme yarası aldım. İlk etapta kan akmadı ama beyaz beyaz birşeyler aktı. Keşan'a gelene kadar yara iyice kanlandı. Sağlık ocağına gittim, Tetanozla birlikte evdekilerden de bolca fırça yedim. Bisikletin sadece arka tekerlekten 1 tel kırıldı. Selesi sıyrıldı. Mika gibi bir selesi vardı. Enjeksiyon plastik. Pek konforlu değildi. Çelik kadrolu güzel bir bisikletti.

Can Yoltar ve Orhan57 bunu beğendi.
  6. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    benim önüme dolmuş çıkıyor soförüylen birlikte. bu saylanır mı? ayıya hakaret ama yine de bilemedim.

7. emrah9700

emrah9700 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Dağ bisikletiyle arazide tek gezerken insanın aklına karşısına yabani hayvan çıkabileceği gelip bazen ürperiyor, ama heralde kurt ve domuz gibi yabani hayvanlarla karşılaşan kişi yolu yokuş aşşağı olmadığı sürece kaçamazdı, tabii yokuş aşşağıda olsa yine arazide çok yüksek hızlara çıkmak mümkün olmazdı.
    Şayet bir arkadaşımda son hızı 50-55 olan eski puch motorumuz vardı ve yokuş inerken hız bittiği sırada yolun kenarındaki küçük bacaklı bi zaar köpeğin 300 metre sprintle ona yetişdiğini göz önüne alırsak.

8. KuzuBoyz

KuzuBoyz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Abinin birine insan çıkmış.

Muhammed DEMIRDOGEN ve Hakan Gencer bunu beğendi.
  9. Egemen Ocaklı

Egemen Ocaklı Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:

10. KuzuBoyz

KuzuBoyz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Çok korkunç bir durum. Köpek möpek şimdi sinek gibi geldi vala.

11. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Antalya Tekirova'da küçük koylara giden toprak yolda domuz gördüm, aramızda 30-50m vardı onlar da beni gördü fakat hiç bi şey yapmadan ormana girip kayboldular. bana doğru koşsalar rampa çıkmak zorunda kalacaktım iyi ki koşmadılar. :)

12. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    köpekler genelde takılıyor peşime..köpekler peşinize takıldığında onlardan kaçmayın ve korktuğunuzu hareketlerinize yansıtmayın..geçenlerde çatalca dönüşünde kafamı arkaya çevirdiğimde 7-8 tane köpeğin havlayarak bana doğru koştuğunu gördüm...yaptığım hareket bisikletimi hemen durdurup sakince onları beklemek oldu..geldiler havladılar ve gittiler...arkamdan koştuklarında bende kaçmaya çalışsaydım dahada asabileşeceklerdi ve arkamdan muhtemelen bir parça koparacaklardı :)

aze22, Ali Demir ve emrah9700 bunu beğendi.
  13. emrah9700

emrah9700 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu ayı videosunun montaj olduğunu belirtmişlerdi, yani gerçek değil..

14. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Domuz cikti hemde bildiginiz köy yolunda 2 tane birden! Gelgelelim arabadaydim. Yaklasik yarım dakika fardan kör halde önümüzde dikilip sallana sallana kenardaki sazlara girip kayboldular. Yer Milas Bogazici Köyü...

Bir defa Dalyan Kaunos ören yerinde agactaki yilanla, bir kac kez köylerdeki bahce evlerinde yine yilanlarla karsilastim. En tirsitici olani ise doğa yürüyüşünde yamactan kayarak patikada tam onumuze dusen yaklasik 2 metrelik bir yilandi. Ters yönlere depar attik ayni anda :)

Bisikletle henüz köpek ve insan kilikli bazı arac suruculeri haricinde bir maceram olmadi. Olmasinda zaten :)

Ama en dumuru; gectigimiz yaz aksam stres atmak icin takildigim 3-4 km git gel yaptigim yamacin yakinindaki koyda ustlenen escinsellerin patikama cikarak bana sirinlik yapma cabalariydi. Hatta birisi bir gun iyice abartti; kaptirmis geldigimi gordugu patikaya kosarak cikip sortunu siyirarak kaba etlerinin beyazini gostermeye kalkti :suspus:

Neyseki surekli catallanan yakin gecisler nedeniyle ani bir yon kirip şok içinde basip gittim :islik:
    Siz gozunuzu yolunuzdan ayirmayin! Ne zaman nereden neyin cikacagi belli olmuyor kisacasi!

15. Süleyman DUMANLI

Süleyman DUMANLI Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Turdayken önümüzden domuz gecmişti. Az daha önde olsak alıp götürecekti :)

16. Birtan Kolburan

Birtan Kolburan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bugün 3 tane ayı çıktı önüme hemde İstanbul'un göbeğinde vay be!!!

17. can onur

can onur Forum Demirbaşı

Seviye:
    Prizren'den Üsküp'e giderken, karşıma şöyle bir tabela çıkmıştı:)

Arnavutluk'ta eski Elbasan Tiran yolunda giderken havada kartal görmüştüm.

Yenice ormanlarında da karşıma heybetli, kocaman boynuzları olan bir geyik çıkmıştı. Geyik deyip geçmeyin; at gibi bir hayvanın o kadar yükseğe sıçrayacağı hiç aklıma gelmezdi. Ama tabii, bunların hiçbirisi insan gibi vahşi değiller.[/MEDIA]

gmfaruk, suat akman ve Mustafa balcı bunu beğendi.
  18. halil ünal

halil ünal Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Daha bu geçtiğimiz pazar 3 arkadaş gezelim bi demiştik. Nazilli nin dallıca köyündeki cinli kavak denilen bir yere gittik :) tabii merkezden haliyle bir uzak başımıza birşey gelse kimsenin haberi olmayacak :) telefon da kolay kolay çekmiyor... herneyse 3 arkadaş gezerken yolun sağ tarafında bi pikabın üstünde 3 tane iri yarı kurt köpeği gördük. aldırış etmeden gitsekte 3 köpek birden üstümüze doğru koşmaya başladılar o anda durmayı filan boşverin yokuş yukarı son sürat çıktık :D Alla'ha şükür bi yerimizi kaptırmadan kurtulduk :D

19. umito

umito Üye

Seviye:
    Yıllar önce 94-95 yıllarıydı Bolu Gölköy denilen baraj gölü çevresinde antrenman yaparken tilkiyle karşılaşmıştım önüme çıktı sonra kaçtı.

20. Nizami

Nizami Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Benim önümede yaklaşık 1 ay önce Asar dağında bisiklet yolu açarken bir domuz çıktı kafası yerde koku arayarak gidiyordu.Hiçbir şey yapmadı hayvancağız yazık avcıdan kaçıyormuş. :( Yılan sayılırmı bilmem ama sayısz kez yılan çıktı.