Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşılaştırma

Konu, 'Frenler' kısmında Bora Köse tarafından paylaşıldı.

1. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    Hidrolik fren konusunda yardım istiyorum. Hayes stroker trial mi daha avantajlı, shimano xt mi? Size göre nedenleriyle söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

2. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar, bu konuda fikri olan hiç kimse yok mu?

3. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bence önce kendine şunu sor değerli arkadaşım... Acaba ben şekilci miyim değil miyim diye ?

Hayes Stroker = Dünya Kupası Şampiyonalarında adamlarda bunlardan var, verimliliği yüksek, padlere gidecek olan kuvveti ayarlama imkanına sahipsin, frenlemesi için sadece saniyeler alır diye adamlar reklamını falan yapıyor.
    Shimano Xt = ye gelirsek sanırım bunların hidrolik seti daha ucuz bir ayağımız yıllardır japonlara alıştı üzerinde shimano yazmasa sanki kendimizi eksik gibi hissediyoruz :D Şaka bir yana hafifliği sağlamlığı göze çarpsada, bu alanda tekelciliği olan bir firma olsa da fren konusunda gerçekten yetersiz.
    Xt rotorlarına pek güvenmiyorum arazide iki arkadaşım ufak darbelerle yamulmuştu ve çok uyduruk yerlerde bu oldu. Verimliliğine gelince bir magura bir hayes strokersla kesinlikle aynı kefeye koyamam!

Hayes aşağıda !

Bora Köse bunu beğendi.
  4. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim yorumlarınız için. Hayesler daha ağır basıyor kafamda artık.