Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karşılaştırma vahabında bi soru

Konu, 'Salcano' kısmında gokhancan tarafından paylaşıldı.

1. gokhancan

gokhancan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaslar foruma yeni üye oldum. Öncelikle boyle güzel bir oluşumu kuran ve bu oluşumu sağlayan butun arkadaslara saygılarımı sunuyorum.

Uzun zamandır bir spor dalı ile ilgilenmeyi dusunuyorum 23 yasındayım. Kucukken baya bir bisiklete bindim yani yaklaşık askere gitmeden öncesine kadar. Fakat askerden sonra iş hayatı meslek kavgası falan derken vakit bulamadım. şimdi tekrar o vakti kazandım.

1-2 haftadır araştırma yapıyorum fakat şu an için aham şaham bir bütçem olmadıgından ötürü kron sedona gibi markaların yanına yaklaşamadım :)

Yalnız aynı zamanda başlangıç açısından üzerinde durdugum 3 tane model var.

Hemen onlardan bahsetmek istiyorum.

Umit bisikletin üretmiş oldugu

Evoluiton ve Canoa isimli modellere baktım edindiğim bilgilere göre alloy kadrolu
    guzel bisikletlere benziyorlar.

Fakat birde bütçem açısından salcano ng650 çok uygun ve aynı zamanda bu bisikleti çok beyendim.

Hemen amacımıda soylemek istiyorum. Gunde yaklaşık iş çıkışı ve sabahları 30-40 kilometre yol yapmayı dusunuyorum ve bunu kışın o soguklar başlayana kadarda yapacağım.

bisikleti bir yaşam tarzı haline getirme çabası içerisine girmiş bulunuyorum.

Şimdi benim keseme uyum sağlayan

Umit evoluiton Umit canoa ve Salcano ng650 modelleri arasından hangisini seçmemi önerirsiniz.

saygılar.

2. asdasd

asdasd Yeni Üye

Seviye:
  3. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kardeş ben fikrimi diğer tarafta belirtmiştim acık olarak ve bu konuda yardımcı olduğumu düşünüyorum kardeşiordan gerekli bilgileri alabilirsin

4. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Umitleri önermem ancak , Salcano NG650 son zamanlarda beğenilen bir bisiklet oldu.Kullanmadığım için bilgi veremeyeceğim.

İyi forumlar.

celil.mayaoglu bunu beğendi.
  5. gokhancan

gokhancan Forum Bağımlısı

Seviye:
    öncelikle teşekkürler biraz bilgi alabilirmiyim 168 boyunda biriyim. Salcano ng650 kullandınızmı?

yada umit modelleri hakkında bilginiz varmı

6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba kardeşim senın boyuna uygun kadro 16ıncdir salgonu ya da umıt bısıklet kullanmadım umıt düşünmem bıle ısmı hoşuma gıtmıo hayatta almam:))) salgonu benım boyuma göre kadro boyu secenekte yok maalesef:((( kadro boyları standart üretilio kardeşim karar senin benim için fark etmez diosan eyvallah ama ilerde sorun oluşturabilir sağlık açısından senın boyuna göre 16inç kadro uygundur...

7. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    salcano al derim.çünkü diğerleri fasa fiso ama para biriktiririm dersen sedona borla şiddetle tavsiyemdir