Karneden sonra Bisiklet Yarışı

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Merhaba arkadaşlar.Ben 15 yaşındayım ve karneyi almamıza ve OKS ye az kaldı...Derslerimi çalışmaktayım ve başarılı sayılabilir bir öğrenciyim.Sizden istediğim şu karne gününden 1 gün sonra ya da karne günü bir yarışma düzenleyelim.Bu işi kendi başıma yapamayacağımdan dolayı siz profesyonel abilerimizden-ablalarımızdan yardım istiyorum...İstanbul - Avrupa Yakası olsun...Siz güzergah belırleyın ve bır sure ıcınde ortak bır karar verelım...

Scudo

amista

Üye
Tepki
6
karne kupası hakkında daha detaylı bilgiyi nerden öğrenebilirim

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
@Bulunmaz

Bunun haberini bende aldımda Ankara'da olduğu için katılamayacağım.Bende bunun için İstanbul'da düzenlemek istedim.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Eyer bi yarış olucaksa mtb olsun ve parkur olarakta belgrad seçilsin isterim ben.

• Beğen
Tepkiler: mzkaraaslan

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
@DoodLez

:) Başlık ilgi çekiciydi, konuylada ilgili olunca Ankara'daki yarışı duyurdum, kusura bakma:) ..

@amista

(link) ' dan ayrıntılı bilgiyi alabilirsin..Bu konuyu daha fazla burdan devam ettirmeyelim;) :)

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
Öyle bir düsünce olusursa belgrad en uygunu olur sanırım. Ordaki parkur icin ölümüne sıcağı katlanırım yani. abartmim. ;) :D

Ayrıca bende her zaman istemisimdir boyle bir yarıs karneden sonra . :D
Selamlar.

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Karne heycanı yaşayacak tüm bisikletci kardeşlerimize şimdiden başarılar eminim karneniz süperdir.Yarışlarda da başarılar kazasız sürüşler.