Karlı Tavusbaba gezisi

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vay beah Sercan'ın dediği kadar varmış Konya. Kevser inanılmaz kar var dediğinde Türk değil mi canım abartır işte diye düşünürken fotolardan sonra inandım.

Çok güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz Abi. Eline koluna sağlık...
Paylaşım için teşekkürler...

Scudo

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Mesut bey;her zamanki kaliteli çalışmalarınızdan birini daha izlemenin keyfi ile teşekkürlerimi sunarım. Lütfen kabul buyrunuz

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper

Hasancım foruma yazıyorum tabii ama bangır bangır değil..
Öte yandan bildiğim kadarıyla senin cebinde bir de ceptel denen bir alet olsa gerekti.. :rolleyes: yoksa o sadece foto çeken bir aletmiydi:rolleyes: .. yani mesaj atma veya alo deme özelliği yokmuydu:cool: .. her neyse.. haydi kal sağlıcakla..:)
hem hava pek soğuk değildi...:cool: sen gelseydin belki terlerdin falan.. :D :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ataruh

Hocam, iltifatla karışık mübalağa buyurmuşsunuz... Eğer o "Uludağ" dediğiniz şeyi yapacak olsa bile; emin olun ki sizin önünüzde eğilmeye alıştığı için yapardı bize .. :)

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@KevSerSeri

kızım bız bı seyı bılıyoruzda soyluyoruzz :D cok guzel ama yaa karda surmekte cok eglencelı otogardan eve gelene kadar kaya kaya bı hal oldum :D

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
mesut abi ben o tarafını hiç düşünmedim yine neyse başka kar a kaldı bizim gezi s.a

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Her zamanki gibi mükemmelsini iron abilerim. 2 ay içinde Konya'ya gelmeyi düşünüyorum, belki ekiple belki tek. Görüşmek üzere, nice turlara...

Saygılarımla,
Erkut