Kargo ücreti?

Tepki
2
sitenizden pompa,suluk kafesi vb şeyler almak istiyorum ama kafama takılan kargo ücreti ne kadar ? hangi kargoyla yolluyorsunuz hiçbir bilgi, attığım maillere de ilgi yok ilginize ....

Scudo

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
delta bisiklet, aras kargo ile anlaşmalı çalışmaktadır.. 200 tl üzeri alış-verişlerde kargo ücretini delta bisiklet karşılamaktadır.. 200 tl altı alış-verişlerde alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.. ortalama ödeyeceğiniz tutar 4 tl civarında dır..

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
aslında delta bisiklet yanlış yapıyor ben delta bisikletten alışveriş yaptım 500tl lik daha bir indirimi varmı dedim indirim yaptılar kargoyu bana ödettiler ben böle saçmalık görmedim aradım tekrar neden vermediniz dedim indirim yaptık dedi hem diyorsunuz 200tl alışveriş yapana kargo bizden indirim olunca kargo parasını bana ödettiler

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Son aldığımda adrese değil, şubeye teslim gelmişti. Sanırım bunu da belirtmek gerekiyor ürünü alırken.

bellamy

Üye
Tepki
18
Ben de 2 gün önce sele siparişini verdim.
Kargo firmalarının bulunduğum adresi bulmakta zorluk çekmelerinden ötürü siparişi şubeden almak durumunda kalıyorum. Delta Bisiklet'ten vermiş olduğum bu siparişi de o şekilde yapacağım ancak daha hangi kargo firmasıyla anlaşmalı olduklarını bile bilmiyor(d)um. İlginç bir şekilde bu konuda sitelerinde herhangi bir bilgi yok. Atılan maillere cevap yok. Siparişin ne durumda olduğunu dahi bilmiyorum.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Delta bisiklet mailleri destek@deltabisiklet.com ve delta@deltabisiklet.com dur ve bu mailer heran kontrol ediliyor ve cevaplanıyor. Maillerin gelmemesi ilginç. Cevap alamayanlardan ricamız yukarıdaki maillere yeniden mesaj atmalarıdır.

Kargo konusuna gelince

Bütün kargolarımızı elden teslim olarak yolluyoruz. Fakat yaşadığınız şehirin şubesi iyi çalışmıyorsa bu noktada bizim yapacağımız bir şey yok. Genelde eve geliyorlar fakat sizi bulamayınca şubeye gelin diyorlar.

Bütün kargoları denedik ne yazıkki hepsi aynı yine son zamanlarda en iyisi aras kargo

• Beğen
Tepkiler: Delta

bellamy

Üye
Tepki
18
Ben kargo firmasından veya şubeden dolayı sizi suçlamıyorum. Bu konu kargo firmasıyla benim aramda olan bir şey. Adresi bir türlü bulamadıkları için ürünü şubeden almam gerekiyor. Ancak ben hangi kargo firmasıyla anlaşmalı olduğunuza dair sitenizde hiçbir bilgilendirici bir şey göremedim. Sitenizde bu konuda kargo firmasıyla ilgili bir bilgilendirme yer alırsa güzel olur.:in:

• Beğen
Tepkiler: S26, ulas ve Delta

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@bellamy

Uyarınız üzerine siteye kargo firması bilgisi eklenmiştir

• Beğen
Tepkiler: S26 ve bellamy
Tepki
42
konunun delta bisikletle bir alakası yok ama .18 kg lık bianchi bir bisikletim var.Tdağ 'dan Manisaya kargo ücreti ne kadar tutar.Hazır bu konuda en çok bilgili kişiler burdayken sormak istedim ? (not: ptt kargoyla aras kargo vs. arasında fark nasıl ücret olarak tahmini bir de bisikleti sökme şansım yok.)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
PTT kargoyu bilmiyorum ama biz anlaşmalı firma olduğumuzdan 26 veya 28 jant bir bisiklet için 35-40 TL gibi bir ücret ödüyoruz. Bisiklet küçükse bu 25 TL ye kadar iniyor

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
boyle buyuk firmlarda duzgunn kargo şirketleri ile anlasmalı zamanında dogru adrese teslim edenlerle