kargo ne kadar?

komik

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,
Acaba kargo ücretleri ne kadar? Bisiklet, kadro veya jant göndermek ne kadar tutar kargoyla? Forumu arattım ama bulamadım:eek: daha önce gönderen varsa yazabilir mi?

Scudo

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Piyasada bir cok kargo firması var, her birinin ücreti birbirinden farklı..
Ürünün büyüklüğü, Kilosu, ölçüler (Desi), sigortalı gönderim vs. bunlar kargo fiyatını belirleyen etkenler.

komik

Üye
Tepki
0
Cevap için teşekür ederim de ortalama ne kadar? tabi ki değişken boyut, ağırlık vs. gönderen varsa kaça göndermiş onu merak etmiştim. Yine de sağolun.

b_burcu

Üye
Tepki
46
@axyshay

selam.
Bir süre önce dalamandaki bir arkadaşıma bisiklet göndermek için kargocularla muhattap oldum.Telefon edip sorduğumda alacaklarını sötlemelerine rağmen bisikleti götürdüğümde almadılar.Paket yapmam gerektiğini yine de doğacak hasardan sorumlu olmadıklarını söylediler.Sana tavsiyem baloncuklu plastikle paket yap ve tekerkeri söküp olabildiğince küçük bir paket yap.
Fiyat göndereceğin mesafeye göre değişir.

marule

Daimi Üye
Tepki
406
ben istanbuldan iskenderuna gönderdim yurt içi kargo ile kutu yaptım, büyük bi kutu ile. içine bisikleti baloncuklu köpüğe sarıp koydum yanınada bi ton eşya daha koydum çünkü önemli olan ağırlık değil hacim(eğer kutu şeklindeyse). fiyat 60 ytl.