Kardan Antreman, 28 Ocak, Bilkent

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Kar görünce hiçbir zaman dayanamam, ya koşarım ya bir şekilde karın üzerinde enerjimi harcarım. Ama genelde bisiklet sürerim veya bisiklet kullanmayı isterim.

Pazar sabahı uyandığımda bu beyaz pırlantaların yeri görünmez hale getirdiğinin farkında olduğum anda bisiklet kullanma isteği doğmuştu zaten.

Ben de hem bisikletin ve tekerlerin kar performansını görmek, hem günlük antremanımı yapmak, hem de video ve fotoğraf çekmek için Bilkent Gölü'nün etrafındaki dağlık alanlarda antremana çıktım.

http://xs311.xs.to/xs311/07040/asddsa.jpg

Çok keyifli bir tur yaptım, sizinle de paylaşmak isterim. Fotoğraflar videonun içinde. Lütfen rapidshare'dan indirin, kaliteli ve orjinal haliyle izleyin. Yok uğraşamam derseniz, youtube'dan daha kalitesiz hali ile izleyebilirsiniz. Saygılarımla...

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri
Scudo

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Çok güzel bir vidyo olmuş, karda bisiklet sürmesi de çok zevkli ve huzur verici bence, müzik de çok yakışmış vidyoya.
Teşekkürler...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Warnerblade tadı var videoda :)
Belki çekilen yerin Ankara ve karlı olmasındandır, belki de hiç onun videolarını izlememişsindir bile :)
Güzel video olmuş, yabancı bakışı ile çekilmiş, beğendim.
Tek kişi olunca zor oluyor tabi, kısıtlıyor videoyu ama müzik olsun kurgu olsun uyum içinde.

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@athletic
Hocamızdır zaten kendisi, benim de en iyi turdaşlarımdan... Videolarda onun tekniklerini kullanmaya çalışıyorum ama çok amatörüm daha ben... Teşekkürler yorumlarınız için.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Erk çok güzel bir tur olmuş. İzlerken içim gitti. Ben de olsaydım yanında daha güzle olurdu ya neyseeeeh. Yaw daha bu cuma dedim bizimkilere gelin şu kampüste yürüyelim biraz gezelim, gözleri yemedi yok dediler. Hani üşümicemi bilsem karların içine yatırıcam bu kalıbı boylu boyunca gök yüzünü izlicem yüzümde aptal bir sırıtma ile. Neyse koparım ben bi ara. Bu ara tam sınırdayım zate. Kayışı Antalya'da koparamazsam dönüşte inşallah ahhahahaha :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
:) Evet bu forumda fazla tanınmaz ama ben tanıyorum.
Zira o, ben ve Mumi, Türkiye'nin ilk bisiklet videolarını çıkarmış gençlerdik bir zamanlar.
Hey gidi günler hey :)
Ciddi anlamda hoca mı oldu? yoksa esinlenme babında mı söyledin hocalığı? :)

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
eline sağlık erkut, video hakkaten çok güzel olmuş emek harcadığın belli, özenerek yapmışsın. müzikte süper, bu arada şarkı nedir??

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@athletic
Video'lardan esinlendiğim konusunda hocalık yani.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gerçekten güzel bir video :).
İstanbul'da da bugün biraz kar atıştırdı ama hevesimiz kursağımızda kaldı ne yazık ki...
Darısı başımıza diyorum :).

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
off o beyaz karların arasında, mavi corratec çok yakışmış:) ..süper video eline sağlık..

ufuks

Üye
Tepki
13
Selamlar Erkut,
Bilkent te bulundugum sure icerisinde hep ic geciriridim, gol cevresinde ne guzel bisiklete binilir diye...Ben firsat bulamadim, sen gercekletirmissin:)...Ellerine saglik...Hafta sonu Antalya' da gorusmek uzere...

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Karda bisiklet sürmek çok zevkli olsa gerek,ben hiç sürmedim,bu sene niyetim var ama kar yağmıyor İstanbula :).Paylaşım için teşekkür ederim...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Erkut'cum merhaba

Çok güzel bir çalışma yapmışsın.
Ürgüpten Can dede, Nuri bir yandan, sen bir yandan. Karı, sadece dağlarda gören bizleri, imrendirin bakalım.
Çok merak ediyorum, şu bisiklet karda nasıl bir tepki veriyor, pedal çevirmek ,sanki kumda gitmekten daha iyi gibi gözüküyor. İnşallah birgün bizimde bir kar deneyimimiz olur.

Güzel bir çekim yapmışsın. Tabi tek başına biraz zorlanmışsın ama, çok güzel olmuş. Ellerine ayaklarına sağlık.
Hafta sonu Antalya'da görüşmek üzere hoşçakal.
Selam ve sevgiler.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Harika bir video olmuş Erkut Kardeşim... Ellerine sağlık. Bu mevsimde Erzincan'da bile karı mumla arıyoruz.:):) Bize güzel seyir izlettiğin için teşekkürler..

Sevgiler...

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
payllasım ıcın cok tesekkurler vıdeo cok gusel olmus

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Hem bisikletçilik hemde filimcilik adına güzel bir çalışma olmuş,teşekkürler..