*Karda Aydos Dağı Bisiklet Turu* 24.01.10

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@sedat balkız

Olur Sedat:) Bir güzel giydiririz seni sonrada çıkarız birlikte. Tabi kar bu şekilde devam ederse. Kar durursa çok çamur olur her yer. Zevkten çok dert olur bisiklete binmek.

• Beğen
Tepkiler: S. YILDIRIM
Scudo

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
Çok eğlenceli bir gezi olmuş; Arkadaşınızın düşmesi. :) (Gülme komşuna gelir başına :D ) Sizin Bisikletin giderken ön tekerini kaldırmanız çok hoş olmuş :) Paylaşımınız için teşekkürler; Ayrıca ayaklarınıza naylon giymeniz akıllıca :7: Elleriniz dert; Ayaklarınız pedalsız geçmesin. :D

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@Tugkan emir
Takip ve ilginiz için biz teşekkür ederiz.

@Murat İçlek
Sağolun teşekkür ederiz.

@MURAT PEMBEGÜL
Neyseki en büyük kazamız arkadaşın düşmesi oldu. Allah beterinden saklasın. Karın tadını çıkarmaya çalıştık gönlümüzce:) iyi dilekleriniz için teşekkürler.

@haluk akalın
O ortamı aktarabildiysek ne mutlu bize. Teşekkürler.

@KAMİL TABAK
Teşekkürler Kamil abim. O havayı öyle bir soludukki içimizdeki soğukluk hala çıkmadı:) İçten dilekleriniz için teşekkür ederim.

@S. YILDIRIM
Sende sağol kardeşim.

@Hasan Bahri Toros
İlginize bizler teşekkür ederiz.

• Beğen
Tepkiler: Kamil Tabak

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Çok güzel bir gezi ve arkadaşlık ortamı.Kar da ayrı bir hava katıyor ortama.
Beni resimle ilgili uyarmadın ama canın sağ olsun. :) Daha güzel gezilerin kazasız elasız olması dileğiyle..İyi Forumlar.

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@sadana

ehehehe. Ya sadana iş işten geçmişti valla yoksa uyarırdım yani. Sen denemeden sağlamasını yapmadan neden yayınlıyosun:) Olsun boşver herkes baksın ikizine işde:) Teşekkürler yorumun için. Gerçi yorumdan çok fırça çeker gibi olmuş ama :p Teşekkürler.

emin demirpolat

Aktif Üye
Tepki
270
süper bir gezi olmuş, kışın böyle kar üzerinde bisiklet sürmek çok güç ister, ayağınıza sağlık, zora rağmen, gerekli, bu tür geziler, tüm yılın lokomotifi.

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@m.varolfb
Teşekkürler..

@emin demirpolat
Herkez illa bir kez denemeli:) Teşekkürler.

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Teşekkür iletisi:
Birlikte karda Aydosa çıktığımız dağ sporları ile ilgilenen Trekking_34 isimli arkadaş, konuya katılan, yorum yapan, teşekkür eden tüm arkadaşlara teker teker teşekkürlerini iletmemi istedi.
İyi forumlar.

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
@sedat balkız

Battalgazi mah. Merkeze bisikletle 3dk.

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Biz havalar iyi olduğu her akşam sultanbeyli merkeze çıkıyoruz. Hiç mi bize deng gelmedin? Binmiyormusun sen bisiklete? Şu çamur kalksın yerden gene geliriz merkeze akşamları 20:00 gibi. haberleşiriz gene. Gerçi ben uydukentte oturuyorum ama akşamları sarıgaziden işyerinden gelirken arkadaşlarla sultanbeylide takılıyoruz.

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
@Eren AYDIN

Hocam merkez kalabalık olduğu için pek oradan geçmemeye çalışıyorum, ama sizi birkaç kere gördüm sanırım fakat hızlı bir şekilde bir yere gidiyordum, durmadım. Haftasonları turlar yapabiliz aslında, hepimizin müsait olduğu bir zaman tanışalım derim.