Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karbondan korkmaya başladım

Konu, 'Arşiv' kısmında karayel52 tarafından paylaşıldı.

1. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkadaşlar bugün yanlışlıkla açtığım konuyu silmişim.tekrar yazmak istedim.
    Ghost lector 3 bisilet aldım 10 gün önce.ve başıma gelen bir şeyi danışıcam sizlere.bisikletle tırmanış yaparken vites ayarının tam olmadığını farkettim.ve durdum gidondan ayarladım ve seleyi kaldırıp pedalı elimle çevirmeye başladım.tam o sırada gidon kendisi’ hani olurya her zaman’ yan döndü ve kadroya vurdu.vites azaltma kulakçığı üst kadroya vurdu mu desem değdimi desem.neyse ben hiç oralı olmadım tabi ne olacak diye.eve geldiğimde o vuran yer sanki küçücük sanki tırnakla bastırılmış gibi iz olmuş.resim atamıyorum çünkü resimde belli olmuyor.ancak yatay bakıp ışık yansıdığı zaman belli oluyor.ama tabi ben takıntılı olduğumdan kaç gündür ne olur acaba diye kafamda soru işaretleri.bisikletin üst kadrosunun yan kısmında.çizin yada çatlak falan yok tabi.sanki bükük gibi ama boyaya iz yapmış gibi de.aldığım yer zaten orduda bi haberler herşeyeden sağolsunlar.acaba bir şey olurmu .korktum ben bu karbondanJ

2. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Haklısınız basit bir yere düşme ile hasarlanan kadro problemlerini bir defa bile görsek acaba soru işareti çıkıyor, insanın doğasında var şüphecilik. Ben de karbona sıcak bakmayanlardanım, ihtiyacım da yok açıkçası fakat bunca şüpheciliğime ve karbona uzak duruşuma rağmen "o kadar da değil" diyorum sizin durumunuz için.

3. Hastateker

Hastateker Forum Bağımlısı

Adı:
    Osman Özgün Yıldız
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bence o eziklik boyadan kaynaklıdır. Gidon çarpmasından zarar görecekse kadro zaten çöpe atın siz üzerinizdeyken Allah vermesin...

4. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Aynen bende boya diye düşündüm ve dedimki eğer bundn zarar görecekse süslük kalsın bari dedim.teşekkür ederim rahatlattınız beni.haaa bu arada karbon bende almayacaktım ama ne yapayım üst grup bisikletlere baktım aylarca hep karbon .toplama işide yapamam zamanım yoktu tasarımınada bayılınca el mahkum.aslında aynı bisikletin hem karbon hem aliminyum seçeneği olmalı.

5. Burak_Cakir

Burak_Cakir Kıdemli Üye

Adı:
    Burak Çakır
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ezik değildir , ezik olsa duramazsın :)

6. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi