Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karbon maşa yardım

Konu, 'Kadrolar' kısmında mehmet yüksel tarafından paylaşıldı.

1. mehmet yüksel

mehmet yüksel Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay kadar önce bir xrs030 aldım ilk kez yıkarken farkettim maşasında sanki boya kalkması gibi bir şey vardı acaba bu bir sorun yaratırmı yaratırsa salcano bu hatayı karşılarmı ? ayrıca bu gün temizlik yaparken maşada garip bir kir vardı ne kadar uğraşsamda çıkartamadım bunu nasıl çıkarabilirim yardımlarınızı bekliyorum.. 11356270_754372004682504_692257996_n.jpg 11280428_754372101349161_1919206311_n.jpg

2. cemal akgül

cemal akgül Yeni Üye

Adı:
    cemal akgül
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhaba,

Sanırım montaj esnasında bir zedelenme olmuş olabilir. Çatlak yoksa sorun çıkaracağını sanmam, lekeye gelince araba pastası ile çıkarabilirsin.
    Ufak tefek şeylere de kafanı takma sürmene bak. İyi pedallamalar.

SerkanH bunu beğendi.
  3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Resim üzerinden İki taraflı simetrik olarak maşanın büklüm yerlerinde boyada kabarma var. Altındaki dokuda devamlılığı yoksa kullanımda etkisi beklenmez. Yine de Kalite kontrolünden geçememesi gereken bir kusur gibi görünüyor.

4. Zekeriya Çab

Zekeriya Çab Forum Bağımlısı

Seviye:
    Karbon maşa şeceneği ile satılan maşalar %100 karbon değildir. Sorunlu Kısım aliminyumdur birde uç luglar aliminyumdur. Bana üretimde kalan kalıp izi gibi göründü. Iki fotoğraf arasında zaman farkı var sanırım ama en doğrusu aynı bisikletten bir tane daha bulup ki bayiden 0 ına bakıp karşılaştırmak en doğrusu. Eğer kalıptan oluyorsa hepsinde vardır eğer yoksa ya daha iyi bir kalıp yada daha iyi bir işçiliğe geçilmiştir. Ben hata olduğunu düşünmüyorum sadece görülmeyen yere işçilik harcanmamış.

mehmet yüksel bunu beğendi.
  5. mehmet yüksel

mehmet yüksel Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    herhangi bir sorunda maşanın sorun çıkarması gibi bir durumda iade hakkım bulunur mu acaba ?

6. Zekeriya Çab

Seviye:
    Eğer bisiklet çok yeni değilse değişim yapacaklarını sanmam ama bir görüşmekte ve sıfırı ile karşılaştırmakta fayda var. Ben zaten bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum en azından kısa vadede. Tekerleği düzgün ve sağlam taktığınızdan Emin olun ve asırı bozuk yollardan uzak durun yeter.

mehmet yüksel bunu beğendi.
  7. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Salcano Bisiklet | Motosiklet

sitesinde ilgili yere yazsanız foroğrafla ilgili yorum yaparlar sanırım . Eskiden pek ilgilenmiyorlardı ama sayfada canlı destek bile olduğu görülüyor

8. mehmet yüksel

mehmet yüksel Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    arkadaşlar özellikle düzgün yollardan gitmeye özen gösteriyorum vede şu çok uzun sürede kullanmadım yaklaşık 1.5 ay kadar oluyor internet sitelerinde canlı destek yazıyor ama karşılık alamıyorum destek panosu dahi açılmıyor malesefki görüntüde var sanırım :(

9. Zekeriya Çab

Seviye:
    Sıfırını görün öyle markayla temasa geçin bence onlar hepsinde var maşanın karbon kısmına daha sonra çıkarmak için erkek kalıp konuyor bu deliklerde Çıkarma delikleri daha sonra Çelik macunla kapatılıp boyanıyor işçilik olmasın diye zımparalamıyotlar sanırım.