Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Karbon Kadro ve Maşalı Yol Bisikleti, 53cm kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Burak/ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Daha çok şehir içinde gezi için veya arazide bisiklet kullandığımdan yol bisikletine ilgim geride kaldı. Daha geniş teker, tam çamurluk/bagaj takabileceğim, hafiften araziye de girebileceğim bir bisikleti elde bulundurmak daha çok işime gelir. Kullanım amacıma pek uymadığından resimlerdeki hız canavarını satıyorum.
    Daha fazla parça depolamak istemediğim için bisiklet olarak satıyorum (fazlaları ve aksesuarlarıyla), fiyatı da ona göre uygun tutuyorum. Parçalarla ilgilenen olursa ilgilendikleri parçayı, ne kadar süre ve fiyat düşündüklerini mesajla belirtirlerse elimde çok parça kalmayacak şekilde bir ayarlama yapmaya çalışayım.
    Kadro: 53cm no name karbon kadro, ebay üzerinden aldım. 90kg üzerine kış kıyafetleri ve sırt çantası eklenerek kullandığımı düşünürsek, çukurları vs. de hesaba katınca iyi bir testten geçti. Teker patlatan çukurlar görmeme rağmen sağlamlık açısından hiçbir sorun çıkarmadı, kırığı çatlağı yoktur. 1075 gram gibi bir ağırlığı var, arka fren kablosu içerden geçiyor, BSA68 göbek kullanıyor. 28.6mm düz maşa borusu ile uyumlu. Üst boru uzunluğu 53cm, merkezden merkeze. Braze-on tip ön aktarıcı kullanıyor. Askısı iki uyduruk vida ile sabitlenmişti ve tel çekince kayma yapıyordu. Vidaları söküp metal epoksiyle sabitledim. Metal epoksi zincire ek halka yapılabilecek kadar sağlam bir malzemedir, ben bu şekilde kullandım, esneme veya herhangbir bir sorun yaşamadım.
    Yaslama/kilitleme yerinden ötürü ufak çizikler oluştu, vernikle kapattım.
    Maşa: Specialized Tarmac karbon maşa. 43mm rake. 320 gram gibi bir ağırlığı var. Ufak çizikler var, kırık, çatlak vs. yok.
    Karbon sele borusu: Hylix markadır, vernik ve yazıları söküp tekrar mat vernik attım. Resimdeki kullanılabileceği maksimum uzunluk gibi.
    Velocity Escape Tubular jant seti: Alüminyum çember, 32 tel ön ve arka. Göbekler oldukça akıcı, ön jantın akordu iyi durumda. Arka çemberi fren yüzeyindeki darbe nedeniyle satışa katmıyorum. Kullanılabilir ama yok sayın, göbekler, teller ve ön çember şeklinde düşünüyorum ama fiyata katmadan böylece göndereceğim. Eğer arka jant clincher çember ile örülmek istenirse yedek tübüler ön lastik olmuş olur.
    1430 gram bir jant setidir.
    Token QR seti, 39 gram.
    Tufo S33 Pro tubular lastikler. Çok az kullanıldılar, yüzeyleri yeni gibi. Patlak onarıcı sıvı doldurdum, bunun dışında da patlağa dayanıklılık açısından güven veren lastikler.
    Shimano R500 jant seti, çıkartmaları söktüm. Göbekler akıcı, akord iyi durumda. Üzerinde 105 12-25 ruble gönderebilirim. Antreman için iyi bir set olur.
    Dati QR seti, 43 gram..
    Eski bir çift Hutchinson Top Speed kevlar lastik, teki 200 gram civarı. Taş kesikleri vs. var üzerinde.
    Bir çift Bontrager lastik, teki 230 gram civarı. Aşınmaları çok az.
    Sram Force fren/vites kolları. Duvara dayama kaynaklı ufak çizikler var. Kılıfların üst kısmında ufak yırtıklar var, değiştirmeyi gerektirecek gibi değil.
    Sram Force arka aktarıcı, en büyük dişli olarak 28'li kullanılabilir.
    105 braze-on ön aktarıcı.
    Sram PC1090-R zincir.
    Sram PG1070 11-25 ruble.
    Vites sistemi sorunsuz çalışıyor. Aynakol göbeği haricinde yıpranmalarının çok az olduğunu söyleyebilirim.
    FSA SLK Light aynakol. 53-39. Göbeği bir süre sonra değiştirmek gerekebilir, diğer kısımları sorunuz, dişlilerde fazla yıpranma yok.
    Cane Creek SL fren kaliperleri. Sram Red kaliperleri ağırlığında, çift pivot ve güçlü frenlerdir. Koolstop pedler yeni gibi.
    Bontrager Gidon. Compact geometrili, rahat tutuş için kıvrımlı, 280 gram civarı ağırlığı olan bir gidondur.
    Xtreme WCR 110mm gidon boynu, 126 gram.
    Wellgo MG8 kilitli yol pedalı, dağ kalleriyle çalışıyor, kalleri yanında. Sağlam ve akıcı durumda, 239 gram.
    Topeak RC1/RC11 çamurluklar, yeni olarak paketinde.
    Saso suluk kafesi 12 gram sanıyorum.
    Bisikletin sele, ön aktarıcı, zincir olmaksızın fotoğraflardaki ağırlığı 6 kilogram 60 gram civarı.
    Rahatlıkla 7kg altında bir bisiklet olabilir sele eklenince.
    Disk fren, 28 jant ve geniş teker uyumlu şehir/29er kadrolarıyla takas olabilir.
    3000TL bisiklet, fazladan parçalar ve aksesuarlar için.

2. erdemacan

erdemacan Yeni Üye

Seviye:
    bir özel mesajınız var Burak bey..

3. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ön Vites...................50TL
    Arka Vites................160TL
    Aynakol...................300TL
    Ruble.....................100TL
    Wellgo Pedal ve Kal........70TL
    Çamurluk...................60TL

Kadro, maşa, furç seti, sele borusu, fren seti, gidon, gidon boynu, jant setleri, lastikler ve mandallar toplam 1800TL.

4. sonerrr

sonerrr Yeni Üye

Ürünleri toplam olarakmı satmayı düşünüyorsunuz?
    Benim 24 delik arka janta ihtiyacım var arzu ederseniz whr-500 sete talibim mesaj yolu ile düşüncelerinizi ve fiyatınızı bekliyorum.
    Hayırlı Satışlar

5. nasuhcimeli

nasuhcimeli Kıdemli Üye

Seviye:
    tubular lastikleri satmayı düşünürseniz ücret nedir acaba?

6. h.cevik

h.cevik Üye

Seviye:
    Dostum özel mesaj gönderdim.

7. sonerrr

sonerrr Yeni Üye

R-500 jant Seti sorunsuz bir alışveriş ile benim tarafımdan alınmıştır.
    Burak bey'e gerek ikili ilişkilerde gerekde ticari güven konusunda teşekkür ederim.

8. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Aynakol...................250TL
    Ruble.....................100TL
    Wellgo Pedal ve Kal........50TL

9. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arka Vites................160TL
    Aynakol...........................................250TL
    Ruble..............................................100TL
    Tübüler jant seti lastikleriyle..............400TL
    Gidon...............................................80TL
    İlan günceldir.

10. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kalan malzemeler için ilan günceldir:
    Specialized Tarmac 43mm rake karbon maşa (315 gram ağırlık, 22cm boru uzunluğu)....200TL
    Arka Vites.....................................................................................................160TL
    FSA SL-K Light 53-39 MegaExo Aynakol............................................................. 250TL
    Sram PG1070 11-25 Ruble................................................................................100TL
    Tübüler jant seti lastikleriyle.............................................................................400TL
    Gidon.............................................................................................................80TL.

11. Mert Uyguç

Mert Uyguç Üye

Seviye:
    kadro satılmadıysa sadece kadronun fiyatı nedir?

12. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Specialized Tarmac 43mm rake karbon maşa (315 gram ağırlık, 22cm boru uzunluğu)....200TL
    Arka Vites............................................. .................................................. ......160TL
    FSA SL-K Light 53-39 MegaExo Aynakol........................................... .................. 250TL
    Sram PG1070 11-25 Ruble............................................. ...................................100TL
    Tübüler jant seti lastikleriyle..................................... ........................................400TL
    Gidon............................................. .................................................. ..............80TL.

13. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arka Vites............................................. .................................................. ......160TL
    FSA SL-K Light 53-39 MegaExo Aynakol........................................... .................. 250TL
    Sram PG1070 11-25 Ruble............................................. ...................................100TL
    Tübüler jant seti lastikleriyle..................................... ........................................350TL
    Gidon............................................. .................................................. ..............80TL.

14. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Günceldir.

15. Burak/

Burak/ Gold Üye

Adı:
    Burak P.