Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karbon kadro ve korku:)

Konu, 'Arşiv' kısmında karayel52 tarafından paylaşıldı.

1. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkadaşlar ghost lector 3 üm var 15 gün kadar oldu alalı.aslında önemsiz gibi ama yinede sormak istedim.
    Yokuş yukarı çıkarken vites ayarı bozuk olduğunu farkettim ve düzeltmek için durdum.gidondan ayarladım ve seleden kaldırıp pedalı elimle çevirdim.tam o sırada gidon kendiliğinden döndü kadroya doğru ve vites küçültme kulakçığı kadroya vurdu.dedim bişe yok falan eve geldiğimde çok küşük iz yapmıştı.resim de çekemiyorum çünkü belli oluyo.hafif sanki kadronun üst taraf borusunun yan kısmı iz yapmış.boyada yada kadroda çatlak çizik yok.tırnakla baatırılmış gibi.zaten paralel bakıp ışık vurduğunda görebiliyorum.:)merak ettiğim bu kadar hassas mı.her böyle şeyde aklım kalacakmı.Allah bilir düşsem çöpe atarım artık.sizce ne yapmalıyım?

2. yyokes

yyokes ...

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bişey olmaz rahat ol... ;)

3. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
    Bir seyi cok dusunurseniz olur derler ya dogru bir yandan bu soz ama bu kadar tedirgin olmayin kendinize bisikletten daha cok zarar verirsiniz bence :).

4. karayel52

karayel52 Yeni Üye

Adı:
    anıl bekiroğlu
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkadaslar valla sağolun ya.kaç gündür düşünüyorum.karbon kadro cahilliği.:)) evin içinde zaten odada.eşim Allahtan bişe demiyo sürekli yanına gidiyorum çok inceliyorum sonra kafaya takıyorum işte.huyum kurusun.inşallah dediğiniz gibidir