Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kararsızlık içindeyim lütfen yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar elimde mtb var ve şehir bisikleti ile takaslamak istiyorum. Şuanda bir dükkandan teklif geldi ve teklifleri Carraro Shako adlı şehir bisikleti. Değerinin 840 tl olduğunu söyledi bana dükkan sahibi Sıfır olan bu bisikletimize. Sizce doğrumudur ve bu bisiklet hakkınızda fikri olanlar varmı. Beni aydınlatırsanız minnettar kalırım.

2. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bu arada unutmadan boyum 1.70

3. ARJİN

ARJİN Aktif Üye

Seviye:
    17" 17.5" kadro sana uyar. bisiklete gelince de üst düzey bi donanıma sahip değil, nispeten giriş. standart bi tur bisikleti, iş görür. şeklen de güzel bi bisiklet, sade bi görünümü var. fiyata gelince 840 tl etmez diye düşünüyorum. fazla baya.

4. SİNAN YÜCEL

SİNAN YÜCEL Aktif Üye

Seviye:
    selam
    takas konusunda o bisikleti tavsiye etmem ama eline 850 civarında nakit alırsan WHISTLE GUIPAGO alacağın bisiklet budur.hem boyuna uygun hemde hafif akıcı alet kolay gelsin.sehir bisikletinden şaşma derim:D

5. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle vaktinizi ayırıp yorumlarınızla beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Takas konusuna gelince , Carraro nun Athos modelini keşfettim. Ona sahip olmak istiyorum :) umarım benim olur. :)