Kararsızlık - Bilgi Eksikliği

Cem Eren

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Geotech
İyi günler arkadaşlar,

yaklasık 2 ay once aklıma bisiklet alma fikri girdi, internette arastırmalara baslayınca içten içe bir tutkuya donustu. Daha sonra bu forum ve degisik sitelerde arastırma yapmaya basladım. 1,5 aylık arastırma sürecinden ve okudugum sehirden yasadıgım sehre döndükten sonra kafamda belli fikirler olustu ama sizden en son asamada bir yardım almak istiyorum.

Öncelikle sunu sorayım, hidrolik disk fren almak istiyorum ancak büyük çogunlukla şehir icinde kullanacagım. İhtiyacım olur mu, ya da v-frene karsı bir üstünlügü var mı benim bahsettigim alanlarda.

(link) bu bisiklet kadro-ekipman kalitesi olarak nasıl genel olarak? Başlangıç için iyi midir, özellikle sağlamlık konusunda güvenebilir miyim model ve markaya?

800 tl'ye kadar gelebilecek önerilere de açığım ayrıca, iyi forumlar herkese.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Genel ağırlık şehir içi ise gerek yok hidroliğe bakımları var,yağı var,havası var var oğlu var.çamur ve bol bol arazi olsaydı sürüş tercihiz evet v-frenden üstünlüğü var ama şehir içinde tercihiniz v-fren olabilir.mossoda iyi bir bisiklet markasıdır.benim şahsi görüşüm şehir bisikletlerine bakın.

Cem Eren

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Geotech
mtb almak istiyorum hocam, daha önce şehir bisikleti kullanmıştım. o konuda kararım net.

mosso acr101, salcano astro 241sv arasında hangısını tercih etmeliyim sizce? ya da bu ayarda baska model onerisi olan var mı?