Kararsızım :S

Sezer Özdemir

Daimi Üye
Tepki
122
Arkadaslar Benim 600-650 Tl Arası Butcem War Son Butce ! Ve Bole Tekere Sıfır Tur Bısıklet Sevıorm Ornegın Salcano Jump Tavsıye Edebıleceğiniz Neler Vardır ?

Scudo

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
(link) bu konuda da arkadaş 660 tl lik bütçeye göre seçim istemiş göz atabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Sezer Özdemir

Sezer Özdemir

Daimi Üye
Tepki
122
Engin Arkadasım Tesekkur Ederım Ama Dısk Fren Bıraz Daha Cazıp Gelıyor Sankı :)Diskte Bildiğin Model Varmı Teşekkurler....

Sezer Özdemir

Daimi Üye
Tepki
122
Uğur Tesekkur Ederım Ama Dediğim Gibi Disk Dusunuyorum Yinede Yorum İçin Teşekkürler :)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
igman bence güzel değil. Fiyat donanım olarak çok iyi ama almışken biraz daha iyisini almadan yanayım. Bir kere alıyorsun sonuçta. Ayrıca satarkende bu bisikleti satmak çok zor değil. Sana bütçeni arttırmanı öneririm. Disk frenli ve deoreli bianchi-whistle carraro vs olabilir.Ama fiyatları yaklaşık 1000tl. Bütçeni arttırmanı öneririm. Ben 5 tl param yokken 730tl lik bisiklet almıştım. Hepsini borç toplayarak:)

• Beğen
Tepkiler: Sezer Özdemir

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
@ozan erdem

evet hatta benm konum bana özel msjla ulaş yada bi şekilde konusalım ben sana her türlü 600 tl lik bisikleti söliyim ama ben bütçemi biraz daha zorladım 800 tl yaptım eğer sedano 741 d yi adam 800 e verirse onu alıcm :D

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@sezer özdemir

Ben bianchi slr 200 yol bisikleti almıştım. Sonra onunla takas edip giant xtc aldım:) Sana da dediğim gibi, zaten fazla seçeneğin yok. toplasan 2 elin parmaklarını geçmez. Ama senin yerinde olsam iyi borçlanır ama güzel bir bisiklet sahibi olurdum tekrar:)