Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kararsız Kalmak Çok Kötü

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında baldasare tarafından paylaşıldı.

1. baldasare

baldasare Misafir

2 haftadır sürekli bisiklet bakarken buluyorum kendimi,
    kendime uygun bişiler bakıyorum ama alternatif o kadar çok ki. Bide tecrübesizlik ve bilgisizlik eklenince iyice içinden çıkılmaz hal alıyor. Neredeyse bütün forumları takip etmeye başladım ve yavaş yavaş bazı şeyleride öğrenerek nasıl bir bisiklet istediğimin kararını verdim. Çocukluğumdan beri kullanıyorum ama profosyonel değilim ve spor yapmak için sadece asfaltta ve hafif toprak yollarda kullanmak istiyorum (Asfaltta ki kaldırımları da hesaba katarsanız : ) )
    ince eledim sık dokudum bütün modellerin yorumlarına baktım ve 3 markada kararsız kaldım. Bütçeme uygun olarak ;

Trek 3700

Kron XC 1000

Sedona SD 711 v

bu 3 bisiklet çok hoşuma gitti acaba sizlerinde önerilerini rica etsem bana yardımcı olurmusunuz.

Şimdiden Teşekkürler

2. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
  3. classic

classic Yeni Üye

kardeş tam tarif ettiğin moddayım ne alsam nasıl alsam aceba sevecekmıyım endişesi içindeyim ne yapsak

4. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:

Üçüde güzel bisiklet. Bence artık kararı birazda göz zevkinize göre vermelisiniz. Bu bisikletler için alacağınız tavsiyelere bakmayın derim. Ben Kron kullanıcısı olarak Kron u öneririm. Çünkü şu ana kadar beklentilerimi fazlasıyla karşıladı ve bir problem yaşatmadı. Ama eminim ki diğer 2 markanın kullanıcılarıda benimle aynı durumdadır :) Bu bisikletlerin satıldığı yerlere gidin, gözünüzle bir görün, mümkünse bir deneme sürüşü yapıp öyle karar verin. Bu üç bisikletten herhangi birini aldığınızda pişman olmazsınız.

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  5. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Gerçekten 3'ü de güzel bisikletler.Artık sizin zevkinize kalmış bir şey ama bana Kron XC1000 daha iyi görünüyor.Ama dediğim gibi 3'ü de güzel bisikletler ve bunlardan birini alırsanız pişman olacağınızı sanmıyorum. :in:

6. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    koray ve burak arkadaşımı dinle sen daha doğrusu beğendiğini al.zaten güzel seçenekler 3üde.sana kalmış artık.

7. baldasare

baldasare Misafir

arkadaşalr çok teşekkürler zaten kararımı vermiştim ama sizlere pekiştirmiş oldunuz yarın kaçkar bisikletten alıyorum inşallah alınca fotolarını çekip koyacağım tekrar teşekkürler

8. baldasare

baldasare Misafir

arkadaşım verdiğin bilgiler için sağol uğraşmışın o kadar ama sen yanlış yere yazdın herhalde dostum :)

[/QUOTE]

9. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
    Hayır yanlış yere yazmadım..

Sen öneri istemişsin, ben de o fiyata alınabilecek daha iyi bir alternatif sundum. Eğer sen "ben illa bu 3 bisikletten birini alacağım" deseydin yazmazdım.

Sen yine de bir özelliklerini karşılaştır istersen çünkü Whistle kadro çok iyidir.

Kolay gelsin..

10. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Burak durumu özetlemiş.

Mesela bence, Sedona SD 711 v, alın .

11. baldasare

baldasare Misafir

neyse çok öenmli değil ufak bir yanlış anlaşılma olmuş teşekkürler tekrar

12. baldasare

baldasare Misafir

sounda aldım işte sarı kızım

13. sevims

sevims Aktif Üye

Seviye:
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim :)

14. baldasare

baldasare Misafir

teşekkür ederim

15. mahurbuselik

mahurbuselik Yeni Üye

Seviye:
    Ben de ben de :)) Merakla izliyorum bakalım şimdilik...

16. janset

janset Üye

Seviye:
    çok güzelmiş sarı kız,hayırlı olsun:)

17. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Nefis rengi var, güle güle kullanın. Yeni bir başlık altında resimleri paylaşırsanız daha fazla kişinin gözü gönlü açılır:D

18. kolomit61

kolomit61 Yeni Üye

Seviye:
    baldasare. gule gule kullanın kazasız belasız inş.bende sizin gibi sedona 711v-kron xc1000 arasında kaldım siz karar asamasında benden daha rahatsınız tebrik ederim aslında fazlada dusunmemek lazım kalite olarak birbirine yakın bisikletler. tercihinizden memnunmusunuz?kaca mal oldu ve sedona ya neden tercih ettiniz bilmek isterim.
    Tesekkurler,iyi gunlerde kullanın.

19. baldasare

baldasare Misafir

aslında işin zor olan kısmı benim gibi hiç bilmeyen birisi için corratech, geotech, sedona, kron, trek arasından sıyrılıp sedona ve krona arasında tercih yapmaya kaldı iş. (Saydığım diğer markalrın sahipleri kızmasınlar benimkisi sadece tercih meselesi) çok araştırdım çok fikir sordum yaklaşık 2 hafta sürekli araştırdım. En son olarak gittim gördüm, Kron renk olarak da cazip geldi, kendisinide beğendim şimdilik bi sıkıntımız yok iyi bir ikili oluşturduk. Umarım sizde kararınızı bir an önce verirsiniz