Karar veremiyorum :)

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
yalnız stokta kalan son ürün ise kadro boyuna dikkat et. 16" falansa alma sana küçük gelecektir. 18" alman lazım

Scudo
Tepki
45
@S.Emre DURMAZ

Öyle yapmayı planlıyorum eğerki 16'' ise başka hangi bisikleti önerirsin?(salcanodan başka)[1000TL]

Furkan Özdağ

Daimi Üye
Tepki
88
@Emre ÇOBAN

Bende bir aydır bu bisikletin peşindeyim sayılır..Performansına göre fiyatı mükemmel, görüntü olarak da hoş.. ayrıca 2010 modeller piyasaya çıktığında bunun fiyatı daha da düşer biraz daha bekle derim.. Ben öyle yapacağım

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Öncelikle Ng255 Srd gerçekten fiyat/performans oranı çok yüksek bir bisiklet. Bu bisikleti ararsan illa ki bir yerlerde bulabilirsin. Ancak 1000TL gibi bütçeyle yine Salcano' nun Ng222 SV gibi full deore komponentli bisikletleri var. Fakat ben olsam 1000TL verdiğimde Salcano değil de başka markalara yönelirim açıkçası. Bu fiyata alabileceğin çok güzel, kaliteli bisikletler var. Ancak benim çok hoşuma giden bir model var trek' in 1000 TL' ye direk alacağım bir bisiklet :)

(link)

Bu link verdiğim model trek 3900 D yani disk frenli olan modeli. üzerinde mekanik disk freni var.
Ancak disk heveslisi değilsen v frenli 3900 modelini tercih ettiğinde en azından frenle ilgili başın ağrımaz daha sonra. Ama illa ki diyorsan disk isterim 3900D modeli, özellikle linkteki mavi beyaz olan çok yakışıklı bir bisiklet :)

Tepki
45
Furkan_26:
2010'a kadar alınabilme ihtimali var :) başka bi firmada görmedim çünkü..

S.Emre DURMAZ:
Bende başka firmalara yönelmeyi düşünüyorum ama illaki biyeri beni o bisikletten soğutuyor..
Mesala: önermiş oldugun trek 3900d 'de disk frenin mekanik olması, gidon tipi ve aynakol hoşuma gitmedi.. tabi bunlar zevk meselesi işleyişi açısından iyi olabilir ama bisikleti benim sevmemde önemli :)
(salcano ng 255 srd 18'' inc miş..)

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
e 18" ise bence kaçırma al hemen. Ben olsam kaçırmazdım. 2010 modeller gelince bir iki ufak tefek makyajla hoop fiyat aniden en az 100-150TL gereksiz bir şekilde yukarı fırlar

Tepki
45
@S.Emre DURMAZ

Kaçırma diyorsunda parayı hiç sordunmu :D :p du bakalım bi.. =)
birde maşaya kafam takıldı maşanın gerçek durumu nedir diğer maşalara göre?
Onu merak ettim şimdide

Tepki
45
Son Dakika: :)D) Sınır: 2000TL

Salcanodan[255srd] vazgeçtim + Ne zaman alacağım belli değil şuanlık tekrardan önerilerinizi bekliyorum.(tavsiye ettiğiniz bike de hidrolik disk fren olursa iyi olur=))

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
bizim emre coştu. işallah istediğin bisikleti alırsın kardeşim. hayallerinin peşinde koşmak yorar, yeter bitsin bu hasretimiz. :D

• Beğen
Tepkiler: Emre ÇOBAN
Tepki
45
Sen aldın ben hala bekliyorum :) Para söz konusu oldunmu, bir yerinde durmuyor.
Geçen seneden beri sabrediyorum, hala sabrediyorum.. :|
Haliyle geçen seneki bisiklet şimdiye durur mu? Durmaz; Salcano almıyorum.
Forumda mesajlar Salcano'dan baya bir soğuttu beni..
Geçen seneden beri çok araştırdım, bana uygun bisiklet; Carraro 473 H-Race

İnş. durumlar düzelirse, almaya çalışacağız artık.