Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

karar verdim değiştiriyorum

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında anıl_07 tarafından paylaşıldı.

1. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    evet arkadaşlar önceki yazdıklarımı okuyan arkadaşlar bilirler bisikletim adi cin malı cift amartsörlü(yani ortada) bir bisiklet değiştirmeye karar verdim su saatten sonra bel agrısı omuz ağrısı boyun agrısı bıktım bisikleti eğik bir şekilde sürüyorum millet dik kullanıyor onun için değiştircem bana 500 lirayı aşmıcak sıfır bir bisiklet önerebilirmisiniz asfaltta kullanabıleceğim yol yapabılıceğim o kadar profes deyilim başlangıç için binip gidebileceğim kısa turlara cıkabileceğim bir bisiklet istiyorum ben SALCANO XRS 300 baktım ama anlamadığım için pek bişey anlamadım amatörce asfaltta kullanabıleceğim bir şey istiyorum önerilerinizi beklıyorum herkeze teşekkürler

2. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    salcano city sport 21 vr, carraro azimut, sedona 301 aklıma gelen birkaç şehir bisikleti.

3. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Şehir tur bisikletlerine bakmanızı öneririm, baktığınız bisiklet yol bisikleti olup doğru şekilde kullanılmayınca eskisinden daha kötü ağrılara sebep olabilir.

4. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    yani benim amacım zaten bir pazar günüm var alıcam bisikletimi 50 150 km arası bir yol yapıcam gezicem farklı farklı yerlere gidicem zaten amatörüm ona göre biisklet önerirseniz sevinirim maddi durum da pek o kadar iyi deyil ütçe 500-550 en fazlagönül isterdi daha fazlasına binmek ama napalım

5. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ikinci el al sıfır biraz mantıksız internetten 711v aldım ben 500 e (tabi buluştuk falan baktım sürdüm)
    sahibinden buna uygun gir bi bak derim incele bin öyle al sıfıra ne gerek var yarı fiyatına daha kalitelisini alırsın işte