Karar aşamasına geldim lütfen yardım..!!!

ender77

Üye
Tepki
27
Selam arkadaşlar,

Uzun süren araştırmalar ve değerlendirmeler sonucu, seçeneklerimi ikiye indirdim. (bütçem dahilinde)

1- Trek FX 7.3 (2013 model) 790 Euro
2- Canondale Quick cx (2012 model) 700 euro

İkisini de inceledim gerçekten çok şık ve rahat bisikletler. Canondale ayrıca karbon maşaya sahip.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

Scudo

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben Trek FX 7.3 al derim. Sağlam bir bisiklet, ergonomik. Yolda akıp, git. İlerde ben de Trek 6700'ü satıp FX 7.3 alacağım.

akn

Üye
Tepki
11
@ender77

Dün gece bisiklet yarışlarını izliyordum (snt sebastian etabı) orada yarışmacıların çoğu ya canondale ya da specialized kullanıyorlardı. Yorumcu da canondale in en iyi markalardan olduğunu söylemişti. Canondale'in knowhow konusunda daha iyi olduğunu düşünmeden edemiyorum bu yüzden..

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Her iki markada ayrıntılara çok önem veriyor.Kadro garantileri her ikisinde uzun ömür.İkiside güzel bisikletler.Gary Fisher tasarımları çok tutuluyor.Kendisi zaten eski sporcu.Sporcu gözüyle bakarak tasarım ve modeller geliştiriyor.İlk 29 inc jant çıkaran birisi.Başarıları oldukça fazla.Kişisel olarak Trek derdim.Cannondale de çok iyi.Arabada Mercedes vs Audi gibi zevk ve tercihdir.

ender77

Üye
Tepki
27
Trek fx 7.3'e karar verdim. Bunda Trek Ortaköy'ün son derece ilgili ve nazik yaklaşımı, aynı zamanda ömür boyu ücretsiz servis-bakım garantisi etkili oldu. Görüşlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ender77

hayırlı olsun, gezi resimlerini koyarsın siteye artık. Kazasız belasız sürüşler ve de hırsıza dikkat.