Karanlıkların yeni prensi ışıl ışıl yanan sedona 761

Scudo

bellamy

Üye
Tepki
18
Tebrik ederim sizi. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Ben de uzun zamandan beri bisikletime bu yansıtıcılardan yapıştırmak istiyordum.
Bu konuda birkaç sorum olacak.

1-) Yağmur, toz, çamur vs. gibi etkenlerden yapıştırıcı etkileniyor mu? Zamanla yerinden çıkan yansıtıcı oldu mu?

2-) Piyasada bir çok yansıtıcı var biliyorsunuz. Araştırdığım kadarıyla bir çoğu iyi yansıtmıyor. Sizin kullandığınız yansıtıcılar ise gayet iyi. Kullandığınız bu yansıtıcıları İstanbul'da satan bildiğiniz bir yer var mı? İnternet üzerinden satışını yapan bir site de olabilir? Veya nerelerden bulunabilir?

• Beğen
Tepkiler: hakan güler

bellamy

Üye
Tepki
18
(link)

Şöyle bir şey buldum. Bu iş görür mü sizce? Kendinden de yapışkanlıymış.
Petek desenli kısmını pek çözemedim.:rolleyes: Bembeyaz mı parlıyor yoksa petek desenli bir şekil mi gözüküyor uzaktan?:D

• Beğen

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok güzel olmuş, adeta "yanıyor"

• Beğen

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
ışıklı sibop kapakları satılıyor onlardan alıp takarsanız aynı görünümü elde edebilirsiniz. sahibinden. com da satılıyor. mavi sarı kırmızı yeşil renkleri mevcut. harekete duyarlılar teker hareket edince yanmaya başlıyor

http://www.netsiparis.com/urunresim/bolum11/19683040004.jpg

Tepki
131
@bellamy

bence olur fiyatıda iyi bir deneyin olmazsa tuhafiyeden bez olanlarına bakarsınız

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
çok güzel olmuş bencede. kazasız keyifli sürüşler. tekerlerdeki ışıldak olayını nerden alabiliriz nasıl bişey???

• Beğen

Hüseyin Kaynak

Aktif Üye
Tepki
51
Süper bişey bisikletim yok ama böyle baktıkça içim gidiyor gerçekten yaratıcı bir fikir:)Birde selenin arka tarafına yada kadronun oraya 1 2 tane yapıştırırsanız daha iyi olur gibime geliyor arkadan far ışığı daha iyi gözükmesini sağlar.Böyle bir bisikletim olsun sırf gece çıkarım:)

• Beğen
Tepki
131
@Recep TOPAL

ben kötü bir görüntü adına bir sıkıntı yaşamadım gayet iyi duruyor siyah janta gri şerit çok sırıtmıyor artı güneş ışığındada çok net parlıyor etrafımda çokça ne olduğunu soran arkadaşlar meraklı gözler var deneyin anlarsınız farkı

Tepki
131
@mehmet özata

internetten yada tuhafiyeciden bulabilirsiniz çeşitleri varmış renklileri varmış bu konu içinde birkaç arkadaş bahsetmişler onlardanda faydalanabilirsiniz

muher

Üye
Tepki
32
Hocam bu nasıl 761 çözemedim :) 761 lerin kadrosu 751 ile aynı , ama burda oval bi kadro var :S bi tuhaf :D

• Beğen