Karanlıkların yeni prensi ışıl ışıl yanan sedona 761

Scudo

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
Bu fosfor şeritleri normal olarak nerde bulabilirm yardımcı olurmusunz? qerçekten hoşuma qitti qörsellik ve qüvenlik açısından mükemmel bir şey.
yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: hakan güler
Tepki
131
@nbaboy55

forumda bir arkadaş internette bulunabildiğini yazmıştı hatta mavi,kırmızı vs. renkte satılıyor demişti bu konu içindeki mesajları takip et bulursun ben iş elbiselerimden söküp kullandığım için nerede satılıyor bilmiyorum açıkçası ama tuhafiye dükkanlarına bir sor istersen onlar yardımcı olur sana

Tepki
131
@lancero

aslınsa çift taraflı bant daha sağlıklı olur açıkçası sen söyliyene kadar aklıma bile gelmemişti bende şuan için bir sorun yok ama yapmaya niyeti olan arkadaşlar uygulayabilir daha sağlam olur heralde :in:

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
yha bn aldım bu fosforlu şeritlerden. henüz jantlara yapıştırmadım bisikleti parçalmıştım topladıktan sonra yapıcam. ama aldıqım şeritler senin jantlara yapdığın gibi bi parlaklık qöstermiyor :( hani çöpçülerin kullandığı şerit war yha onlar dedi adam bana. onlardan aldım. ama parlamıyor

• Beğen

cozay

Üye
Tepki
5
@nbaboy55

biraz arastırdım, 2 çeşit bant var:

1- Reflektör Bant: bu bantın özelliği ışık vurduğunda yansıma yapmasıdır. ucuz bir banttır.

2-FOSFORLU (PHOTOLUMINESCENT) BANT: bu bantın özelliği ise diğer bant gibi ışıklı ortamda yansıma yapmıyor. bunun yerine gündüzleri veya ışıklı ortamda bulundugu sürece ışığı bünyesinde haps ediyor ve karanlıkta haps ettiği ışığı geri vererek aydınlatma yapmasıdır. asla yansıma yapmaz. pahallı bir banttır.

Ramazan Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
634
tamda aklımdaki uygulamayı gerçekleştirmişsiniz:)
fosforlu şeridim hazır ama birtürlü elim degmemişti.
ellerinize saglık çok güzel olmuş:)

• Beğen

EMRE MTB

Üye
Tepki
2
Selmn Aleyküm bu forumda yeniyim ve bir sorum olacaktı MTB bisiklet almak istiyorum tek istediğim GÖRÜNTÜ yani ŞIKLIK VE İHTİŞAM baktıklarında hayran kalsın herkes önerebileceğiniz bir marka veya model varmı fiyat önemli değil...

• Beğen
Tepki
131
@EMRE MTB

a.s foruma hoşgeldin mtb deyince bir sürü marka model var renk renk karar sende seç beğen al renk dersen herkez kendi rengini tavsiye eder oradada karar sende biraz araştır kafanda canlandır gerisi kolay bana soracak olursan renk beyaz olmalı ilgi çekiçi bir renk beni durdurup soru soran çok oldu gezerken dikkat ediyorum çok kişi ilgilenmese dahi bakıyor aklında bulunsun beyaz ve mavinin uyumu herzaman ilgi çeker

• Beğen
Tepkiler: Aydın US

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
arkdaşlar ben kadromu açık ve kapalı yeşilin ortası bi tonda yapmayı düşünüyorum. maşa ve kadronun arka kısmı var ya, orayı da beyaz yapmak istiyorum. sizce nasıl olur? ...

İsmail Emir

Aktif Üye
Tepki
19
Tamda ihtiyacım olan şey, paylaşımın için teşekkürler. Bu şeritleri kısa sürede temin etmeliyim. Keyifli sürüşler.

İsmail Emir

Aktif Üye
Tepki
19
Hakan bey, sizdeki reflektöre benzer yapışkanlı şerit buldum fakat beklediğim sonucu vermedi. Şöyle ki; yansıtıcı jantın iç kısmında olduğundan ancak tekerleğe dik açılarda yansıma yapıyor, yani arkadan gelen bir araç veya yaya yansımayı göremiyor. Fotoğraflarınıza baktığımdada aynı durumun sizde de söz konusu olduğunu seziyorum. Arkadan ve önden yansımanın görülmesi için yapıştırılması gereken açı hakkında önerisi olan var mı ? Teşekkürler.

Tepki
131
@Slynast

şu foto tam arkadan olmasada yeterli olabilecek bir açıdan çekilmiş artı yolda ilerlerken dümdüz sabit ilerlememiz çok zor illaki hafifte olsa sağ sol yaparak ilerliyoruz bu yüzden arkamızdan gelen her neyse illaki görür diye düşünüyorum ben kendi aracımlada denedim gayet iyi nasıl durursan dur parıldıyo farlar vurunca

http://img405.imageshack.us/img405/766/grnt302.jpg