Karanlıkların yeni prensi ışıl ışıl yanan sedona 761

Tepki
131
herkeze iyi forumlar birkaç gün önce aklıma evde eski iş elbiselerimdeki fosfor şeritleri geldi bu şeritlerin üzerine ışık vurduğunda inanılmaz parlıyorlardı neden bu şeritleri bisikletime uygulamayayım diye düşündüm ve hemen fikir ürettim uygulamaya koydum fosfor şeritleri jantlara uygulamak daha iyi olur dedim 502 yapıştırıcı makas ve fosfor şeritten oluşan ekipmanla başladım işe şeritleri iki tel arasına sığacak şekilde kesip birer tel boşluk verecek fren sistemini ve frenlemeyi engellemeyecek şekilde yapıştırdım.sonuçlar aşağıda özellikle gece önden yada arkadan gelen araçların beni farketmemesi mucize gibi bişey olur. sonuçları bence mükemmel oldu hem görsellik hemde güvenlik adına malum çoğumuz gecede yollara çıkıyoruz.yegenim aydın us'a bu testi gerçekleştirmemde yardımcı olduğu için teşekkür ederim ikimizde çok beğendik umarım sizlerde bağenirsiniz.

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Bunlardan bende var..Bez değil mi bunlar.. Güzel olmuş..

• Beğen
Tepkiler: hakan güler

alper koseoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
87
Bisiklet
Santos
dedigin gibi gelen aracların seni farketmemesi mucize gibi birşey olur. ellerine saglık cok güzel olmuş.

• Beğen

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
bisikletin her tarafına yapıstırsak gidona sele borusuna aynakola falan süper olur :)

• Beğen

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Özellikle gece yola çıkanların yapması gereken birşey!
Çok başarılı buldum fikrini bizimle paylaştığın için teşekkürler..

• Beğen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
çok güzel olmuş. reflektör bant internette 3-4 tl gibi fiyatla satılıyor.kırmızı,beyaz,yeşil,sarı,turuncu,mavi. :)

• Beğen

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
VVVaaaaovvvvv harika bir fikir.:)Oldukça başarılı bir uygulama olmuş.Bisikletin renklerinin güzel olduğunu vurgulamadan geçemeyeceğim.Mavi ve beyazın mükemmel uyumu...Bu uygulamayı bende yapabilirim:)Paylaşım için teşekkürler...Kazasız sürüşler..

• Beğen
Tepki
131
@Cihan Aydan

fikir uygulama benden takdir sizden beğendiğinize göre iyi bir çalışma olmuş mavi beyaza gelince hastayım bu renklere

• Beğen
Tepkiler: Cihan A.

kdRuNL

Üye
Tepki
63
Elinize sağlık. Çok güzel olmuş. Hele birde giderken aldığı şekil.. Spiral gibi olan manyak bişe: )

• Beğen