Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karadenİz Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Hakan KIRAY tarafından paylaşıldı.

1. Hakan KIRAY

Hakan KIRAY Yeni Üye

Slm EskİŞehİr Yol Dostlari Hazİran Sonu Veya Temmuz BaŞi Samsundan BaŞlayip Artvİne Kadar Uzunan 10 GÜnlÜk Bİr Bİsİklet Turu DÜŞÜnÜyorum Bu Gezİye Katilmak İsteyen BİsİkletÇİ Dostlarimi Davet Edİyorum.
    Gsm : 0541 50 60 999

Şahin Bulut ve receptimur bunu beğendi.
  2. malazivore

malazivore Aktif Üye

Seviye:
    Bence 10 günden uzun sürer. Ama çok güzel bir tur güzergahı, sizi tebrik ediyorum.

3. Hakan KIRAY

Hakan KIRAY Yeni Üye

YOL DOSTU BEN 24 SAATTE 185 KM PEDAL BASTIM AZİM İLE KAT EDİLEMİYECEK HİÇ BİR YOL YOKTUR.BENİM GEÇEN SENE TURUM ESKİŞEHİRDEN ANTALYANIN RAFTİGN BÖLGESİ KÖPRÜLÜ KALYONDU TOPLAMI 650 KM. İDİ GEZE GEZE 6 GÜNDE GİTTİM 6 GÜNDE ORDA ARAZİDE KALDIM BU SENEKİ KM 580 YİNE GEZEREK GİDECEĞİM 10 GÜN YETER DİYE DÜŞÜNÜYORUM

4. ramazan gündüz

ramazan gündüz Üye

Seviye:
    abi allah kolaylık versin.
    güzel bi tur olması dileğiyle..
    eskişehirde olsaydım katılmak isterdim.

5. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Bir günlük turlarda limitlerinizi zorlayabilirsiniz ama hergün pedal çevirmeyi gereken uzun turlarda günlük 100 km nin aşılmaması taraftarıyım. Günlük katedilecek mesafe ne kadar kısa olursa gideceğiniz yere daha çabuk ulaşmış olursunuz ve o yöreyi tanımanız, dinlenmeniz için daha çok zaman kalır. 580 km için 10 gün fazlası ile yeter. Dünya kupası sonrası için düşünebilirim.