Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karadeniz turu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Sukru71 tarafından paylaşıldı.

1. Sukru71

Sukru71 Üye

Seviye:
    daha önce karadeniz turu yapmış olanlar(ordu-batum düşünüyorum) tavsiyelerinizi alabilirmym nerelerde konakladınız yoolar nasıl nereleri gezdiniz

2. Bahadır Aktaş

Bahadır Aktaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bu yaz perşembe trabzon yaptım hayaller batum gerçek trabzon oldu :koptum:. Bence bisikletle gidilebilecek en rahat rota yolda tam 1 şerti genişliğinde emniyet şeridi ve neredeyse hiç eğim yok olanda çok zorlamıyor. Benim turum her nekadar kısa sürsede en dikkat ettiğim konu protein ağırlıklı düzgün yemek yemekti öğlen ve akşam yemeklerini makarna vs ile hiç geçiştirmedim bulduğum lokantada düzgün karnımı doyurdum (tavsiye; Giresun girişinde sanırım hükümet konağının yolun köşesinde elifsu rest var ev yemekleri yapan çok güzel ve ucuz biryer tavsiye ederim, görelede çarşı içinde büyük bir esnaf lokantası var adını unuttum sorsan gösterirler cadde üzerinde, Akçaabat kavurmacı erol şahane yol üzerinde) Konaklama sana kalmış çadır istersen önceden sağlam kamp yerlerini araştırabilirsin yada uygun pansiyon arayabilirsin aklına gelen yere çadır kurmanı tavsiye etmem karadenizin havası gece nasıl olacak belli olmaz heran suyla bereber çadırın gidebilir dikkat et. Ben ortalama 100 km gittim günde çok rahat bir rota.
    edit: Karadeniz e tur yapanların yazılarını forumda bulabilirsin.

3. Sukru71

Sukru71 Üye

Seviye:
    teşekkür ediyorum yazı buldum ama batuma kadar giden görmedim :D kamp alanını iyi araştırmak gerek yada petrol vs.yerlerin bahçesinde kamp atmak gerek düşük bütçe ile gideceğimden pansiyon pahalıya patlayabilir sabah ve öğle yemekleri önemli benim için akşam birşekilde halledilir