Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karadeniz Teknik üniversitesi Bisiklet Kulübü

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında cedfaruk tarafından paylaşıldı.

1. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Ktü bisiklet kulübü artık resmileşmiştir. Bu kulübü kurmak benim hayalimdi. Büyük ünüversitelerden birisi olan Karadeniz Teknik Üniversitesi nin bir bisiklet kulübü olmaması çok şaşırtıcıydı. Geçtiğimiz yıl bisikletforum sayesinde Ege Üniversitesi Bisiklet Kulübü başkanı Derya ile tanıştım :) iyiki varsın Derya.

Derya bana kulübü kurmamdaki en büyük destekci oldu.. Bana kulüp tüzüğü ve diğer bazı önemli belgelerin örneğini yolladı. Buradan dağcılık kulübünden arkadaşlarımızında yardımıyla belgeleri KTÜ nün formatına uygun hale getirdim. Geçen yıl mayıs ayında teslim ettiğim belgelerin sonuçlarını, üniversitemizin rektörlük seçimi dolayısıyla ancak bu sene alabildim. Bazı değişmeler yapılması gerekiyordu ve sonunda onlarıda hallettim :) artık KTÜBİS resmi.

Bisikletforum sayesinde bazı bisikletci arkadaşları buradan buldum. İrtabata geçtiğim arkadaşlarımında bana destek çıkması ve diğer bisikletci arkadaşları bulmamda yardımcı olmaları sayesinde, daha çok bahar döneminde patlama yapacak faliyetlerimizin gerçekleşmesi an meselesi :D bisikletlere atlayıp birçok yere güzel, düzenli ve kurallara uygun şekilde birçok gezi yapacagız.. Bazı zamanlar yaylara otobüsle gidip orda gezip sonra yine otobüsümüzle geri dönecegimiz gezilerimizde olacak. HERŞEY BİSİKLET SEVDASI İÇİN herkese bol pedallı yıllar dilerim.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Bisiklet Kulübü BŞK. bağlantı için; silbir_omer@hotmail.com

Arkadaşlar http://ogrenci.ktu.edu.tr/bisiklet/ bu KTÜBİS resmi web sitemiz sizleride bekliyoruz.;)

2. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Ömer seni ve arkadaşlarını tebrik ederim. Dilerim keyifli turlar gerçekleştirir ve üniversitenizin desteğini sonuna kadar alırsınız.

Kulübünüz hayırlı olsun.

Sevgiler.

serdar tasci, Çağrı Ç. ve cedfaruk bunu beğendi.
  3. hill_all

hill_all Yeni Üye

Seviye:
    yeni bir üniversite bisiklet kulübü daha... sayımızın gün geçtikçe artıyor olması gerçekten çok sevindirici. kulübün açılmasında emeği geçen herkesi tebrik ederim. ortak projelerde buluşabilmek dileğiyle. bol pedallı günler

Çağrı Ç. ve cedfaruk bunu beğendi.
  4. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Selam Ömer,
    Helal olsun tüm bürokrasileri aşıp klübü kurabildiniz.Umarım bol bol gezi yaparsınız :) Yaptığınız gezileri de bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin ;)

Çağrı Ç. ve cedfaruk bunu beğendi.
  5. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Tabiki, mümkün olan heryerde gezilerimizin fotoğrafları olsun bilgileri olsun paylaşacağız herkesle ;)

6. lones

lones Yeni Üye

selam toprağım helal sana trabzona gelirken bisikletimi bırakmak zorunda kalıyordum sayende inşallah yaza bisikletle gelirim inanıyorum herşey daha güzel olacak

cedfaruk bunu beğendi.
  7. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
  8. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Son mesajını, ilk mesajdaki bilgilendirme metnine ekledim. Ulaşılması daha kolay olur.

cedfaruk bunu beğendi.
  9. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Birde ilgi çeksin diye renklendirebilirsen daha güzel olur. Ben aceleyle eklediğimden renklendirmeyi unuttum. Şimdiden teşekkürler ;)

10. Sedat Dinçer

Sedat Dinçer Aktif Üye

Seviye:
    emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım

11. lukunku86

lukunku86 Aktif Üye

Seviye:
    geç kalmışlar olarak :) arkandayız ömer
    Trabzonda keşfedilmeyi bekleyen bir çok bisikletçi bulacağımıza eminim

yakından takip eden bir KTÜ BİS üyesi olarak söylüyorum; klübümüzün gerçekten güzel planları var ve gerçekleştiği halde ben de dahil olmak üzere bir çok kişinin yolunu aydınlatacağına eminim

herkese bol pedallı günler...

12. FreeDooM

FreeDooM Üye

Seviye:
    arkadaşlar bende ktü işletme okuyorum ve ktübis'i bu dönem gördüm haberim olsaydı ara dönemde bisikletimi götürmezdim istanbul'a.çok iyi olurdu.
    Yeriniz kulüpler binasındamı ? yoksa başka bi yerdemisiniz ?

13. lukunku86

lukunku86 Aktif Üye

Seviye:
    geç de olsa bu sorunu ben yanıtlayayım :)
    klüpler binasında klüp için yer ayıramadılar oda yokluğundan sanırım :) Ancak oda için uğraşlar sürüyor Ömer tarafından. Ancak, her cuma saat 19:00-21:00 arası olan toplantılarımız klüp binasında yapılmaktadır. Vizeler nedeniyle önceki hafta ve bu hafta toplantı yapamadık ama bu tarihten sonra toplanmaya devam. 24.04.2009 da sizi de toplantıya bekleriz

Bu arada vizelerden sonra evine gitmeyi düşünüyorsan, bugün son gündü zaten, bisikletini de atar otobüse getirirsin :):)

14. murat52

murat52 Kıdemli Üye

Seviye:
    gümüşhane den selam kulübünüz hayırlı olsun butarflara organizasyon olursa haberimiz olsun

15. lukunku86

lukunku86 Aktif Üye

Seviye:
    vaayy hemşerim nasılsın ?
    ben de aslen Gümüşhaneliyim ama bi yarım da Trabzondur :)
    Ziganayı eğer aşabilirsek neden olmasın :) ben girerim klübün kanına :D

16. FreeDooM

FreeDooM Üye

Seviye:
    maalesef bisikletim istanbulda :(

17. Lütfü Topal

Lütfü Topal Yeni Üye

Seviye:
    ziganayı aşmak kolay olmasa gerek :))

bende trabzonluyum dokz eylül de okyorum trabzonumda gezilcek o kadar dağ bayır yayla var ki ktü nün bi bisiklet topluluğu olmayısı buyuk eksiklikti.. hayırlı olsun ..

bisikleti alıp izmirden getirdiim zaman organizasyonlarınıza katılmak isterim ..

18. müslüm açar

müslüm açar Aktif Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar ben de giresun üniversitesinde yol bisiklekleti kullanıyorum. trabzona hava şartları uygun olduğunda geliyorum. trabzonlu bisikletçilerden daha ayrıntılı bir yazışma adresi istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

19. Çağrı Ç.

Çağrı Ç. Aktif Üye

Seviye:
    Mrb Müslüm. Ben KTUBİS yönetim kurulundan Çağrı. Herzaman iletişim de olmaktan memnuniyet duyarız.. özel msj dan mail adreslerimiz göndericem.. İi pedallar..

20. gustfrabaa

gustfrabaa Yeni Üye

Seviye:
    girişiminden dolayı kutlarımm.. bende 2007 ktü mezunuyum, öğrencilik yıllarımda bir amatör mtb vardı(NG 450)... 2004-2005 sezonunda almıştım tanjant taki salcano bayisinden... trabzonda ve cevresinde pedalladım, bir kaç arkadaşım daha vardı eğitim fakülteisnden onda da schwınn amrkaa bi mtb ... ve senin gibi bir girişim yapmak isteği oldu ancak gerçekleştiremedik... bunu yılmadan başarmış olman çok takdir ediklecek bir durum... bunu şuna dayanarak söylüyorum ktü de bürokrasinin nasıl zorlu olduğunu çok iyi bilirim.. Çünkü bizlerde KTU Trabzon Orienteering Kulübünü kurarken bayaa bi zorlandık...Orienteering in bir çeşidi olan MTB_Orienteering Karadenizin doğasında gerçekleştirmek istedik, ancak ne yeterli Bisiklet kullanan arkadşımız vardı nede böyle bir kulüp...
    KTU de geçte olsaa bisiklet Külübünün kurulmas çok sevindirdi beni, çünküü içimizde kalan bi uhteydii...
    öğrencilik yıllarında külüpler aktif halee getiriliyor ancak bu sürede külüpler kurumsallaşamadığı için sürekliliği olmuyorr...
    ve ne heveslerle kurulan kulüpler kapanma aşamasına geliyor...

birdee tanıştın mı bilmiyorum tıp fakülteinde mtb tutkunu iki hocamız varrdıı her pazar antrenman yapıyorlar...hala yapıyorlar mıdır bilmiyorumm..
    öğrencilik dönemimin sonunda internet ortamındaa tanışma imkanı buldum, ancak birlikte pedallama imkanı bulamadım kendileri ile..
    bencee tıptaki hocalrımızı kulübe dahil edip bir şekilde referans olmaları önünüzü acacaktırr...
    çalışmalarınızı takip edeceğim...

bu arada oda konusuna gelincee bizdee yıllarca dil döktük bir yerimiz olsun diyee her dönem dilekçeler sunduk hatta toplantı odasını kullnamak için bilee, yazışmadığımız ilgili kalmadı.. o dönemde yeni yapılıyordu kulüpler binasıı,
    şimdi bir çok külüp yerleşmiştirr... kulübün bir yerinin olmaması çok sıkıntı verecek bir durum.. ki bir buluşma, toplantı adresinin olmayışı düzensizlikleride beraberindee getiriyorr.. bir şekildee bir yer ayarlayın... olmadı iki üç kulüp dönüşümlü kullanın... yada çok sıkı odasını kullanmayan kulüp ile anlaşın haftanın bir günü o bile yeterli olacaktır.

trb halaa gelir giderim...bakarsın birgündee yeni bisikletimlee gelrim...
    çalışmalarınızdaa başarılar diliyorumm hoşçakalın..

Mahir AKÇAR (harita müh.)

taner aydın ve Çağrı Ç. bunu beğendi.