karacabey turuna varmısınız.?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@bicycle16

Arkadaşlar merhaba,
Tur' u planlayan Bicycle16 Erhan ile görüştüm. Buluşma yerine (İzmir Yolu Kafkas) herkesin rahat gelmesi açısından buluşma saatini 9:30-10:00 gibi düşündük. Buluştuğumuzda yer konusunda ortak bir karar verip yola çıkacağız. Gelmeyi düşünen arkadaşların bilgisine...

Scudo

SILyAN

Daimi Üye
Tepki
49
@infinite dream

biraz gec oluyor gibi ama artık aksama konusuruz bu konuyu

SILyAN

Daimi Üye
Tepki
49
valla gıdıceklerden kımse yok ortalıkta umarın sabah orda olursunuz ne dıyım

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
arkadaşlar çok üzülerek yarınki geziye gelemiyeceğimi bildirmek istiyorum :(
iş yerinden bir arkadaşım rahatsızlandığı için yerine beni çağırdılar yarın çalışmak zorundayım çok üzgünüm :( ama ileriki haftalar ile ilgili çok güzel planlarım var arkadaşlar saygılar

SILyAN

Daimi Üye
Tepki
49
@bicycle16

arkadaslar gelıcem dıyen arkadaslar herkez erhan gıbı haber verseydı gelmıyecegını bı sorun olmazdı ama ne yapalım baska zaman gıtmek dıleğiyle

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@SILyAN

evet haklısın ama sabah hava kalktıgmda hava baya bi karanlıktı ve yagmur yüklüydü ....erhan arkadaş bu işi organize ettigine göre gelmemesini turun olmayacagına yorumladım ..başka bi r sefere hoşçakalın.....

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
arkadaşlar 30 mart pazar günü hepimiz bir araya gelelim mümkünse..güzel bir gezi yapalım daha yeni yeni tanışmaya çalışıyoruz relax :) herşey mükemmel olacak görüşmek üzere herkeze saygılar

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@bicycle16

pazar günü , abdal köprü yanında bisiklet evi var hava iyi oldugunda orada 09 00 gibi görüşebiliriz..

SILyAN

Daimi Üye
Tepki
49
@sportmen

arkadaslar önemi yok artık bır dahakı tura gelıcem dıyen arkadaslar gelemıyeceklersede sabahta olsa mail atsınlar yada buraya yazsınlar sabah bulusma yerıne gıdıpte tek basına sap gıbı bakınmak hıc keyıflı olmuyor emın olun ama bır daha sefere dıkkat edelım beraber pedallamak dileğiyle

hoscakalın

Tepki
0
abi bn karacabeyde oturuyorum geziye gelmeye çalışıcam ama bnimde kondisyon eksikliğim var mesafa biraz uzun

Pento

Üye
Tepki
14
Arkadaşım aradan 1 seneden fazla zaman geçmiş büyük ihtimalle hala düşünülmüyordur.

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Aslında düşünülse çok iyi olur.Gerçi şu an eskişehirdeyim ama tahminen 2 hafta sonra Bursa da olurum.Umarım finalde sorun çıkmaz...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Dinçer ÜNSAL

Arkadaşlar bu tur 23 Mart 2008 tarihinde yapılması planlanmış, sonradan da yapılamadan iptal edilmiş bir turdur.

Lütfen cevap verirken, mesaj yazarken, tur duyurusunun tarihine dikkat edelim.

İyi turlar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.