karacabey turu (boğaz)

Scudo

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@jordansero

uçabilen şey hiç yüzmemi laa :) çok teşekkürler kardeşim sevgiler

makineci

Üye
Tepki
70
İsim
Kemal Serhat
Bisiklet
Merida
ehehehehe en güzeli bisikletle o kadar gezdikten sonra kendini denize atmak olmalı... hakikaten kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi:D

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Merhaba arkadaşlar forumunuza yeni katılıyorum. bicycle16 ve ömer faruk a teşekkürler.Ben de gezinin son karesindeki küçük kızın babası karacabeyli bisikletçilerden xahi.Fotolardan gezini anlattığınızdan daha güzel olduğunu anlıyorum .Tebrikler .Ayrıca paylaşımınıza teşekkürler.

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@xahi

hocam seni tanımaktan gerçekten mutlu olduk ;) inşallah ileriki haftalarda beraber gezilerde yaparız..:winkenlux değerli yorumların için teşekkürler minik prensese selamlar :p görüşmek dileği ile hoşçakal

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
ayaklarınıza sağlık dostlar. çok güzel bir gezi ve manzaralar.... paylaşım için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: bicycle16

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
aaa karacabeyliyim ben, nasıl şaşırdım sormayın başlığı görünce :D
güzel bir tur olmuş aslında.

ama karacabeyin içinden geçmemişsiniz, gelmeden bursa yolundan boğaz yoluna girmişsiniz, göbeğinden geçseydiniz hem karacabeyi de görmüş olurdunuz :D

boğazda nasıl denize girdiniz ya ben girmiyorum denizanaları falan :(

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
Anlatım ve fotolar için sağolun dostlar.İnsanın memleketi gibisi yok bea.Gitmiş gibi oldum.

• Beğen

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
KURAKLIĞIN YAŞANDIĞI ŞU GÜZELİM ÜLKEMİZDE,Tatlı su kaynaklarının kıymetini bilmeyen ve bilemeyen devletimiz,yumurta kapıya dayandığı zaman bir şeyler yapmaya çalışıyor,ama ondan sonra geçmiş ola,o güzelimn nilüfer çayımı,ırmakmı bilemiyorum,gereken itinayı ve bakımı göstermezlerse,istanbulda melen çayı,ankarada Çamlıdere barajının akıbetini paylaşır..yani önce balçık sonra çatlayan bir nehir yatağına döner yakında,Pedallarınıza sağlık..güzel bir gezi olmuş,güzel bir objektif Çalışması,ama anlattığınız gibi ise nilüfere çok üzüldüm,yazık çok yazık olur,orası gereken ilgiyi göremez ise,yinede şurasını merak ettim sanırım suyu tatlı su..

• Beğen

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
bildiğim kadarıyla tatlı o evet

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
2 yil once ayni rotayi bende tam tersine dogru yapmistim malkara- bursa cok keyif almistim fotolardan anladigim kadari ile sizde keyif almissiniz...

• Beğen

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@funq

hocam inşallah bir dahaki sefere göbekten geçeriz :) gelmeden önce ise haberleşir bir noktada buluşur tanışırız inşallah yorumunuz için teşekkürler görüşmek üzere hoşçakalın

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
@ADMCOACH

hocam ALLAH biz insanlara ne kadar güzellikler vermiş.. alın demiş size su.! için yaşam kaynağınız.!bu deredende bitkilerinizi sulayın,hayvanlarınıza içirin..bu dereye eğer fabrika çöpleri atarsanız,vs.vs. kirletirseniz ömrü azalır ve bir gün tükenir.! yaşamak için ihtiyacınız olan bu maddeden yoksun kalır hayati tehlikeler yaşarsınız demiş.! ALLAH,ın bu söylediklerini düşünüp algılamak için ise hepimize birer beyin vermiş.. umarım herkez tarafından yeterince anlaşılmışımdır..:) yetkililere duyurulur saygılar..
ADMCOACH bu insani duyarlılığın için seni alkışlıyorum yaşadığımız dünyada güzel şeyler yapan insanların çoğalması dileğiyle