'' karaburun performans turu 120 km ''ekim ayı''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sinan Çakır

sinan şeker yok çukulata yok maden suyu içilecek yolda ve ayran ,tuz giderilecek tuz kaybı, demir kaybı olacak şeker kaybı olacak ama çok değil açlık hissetme olayında ise çıkın alınacak 5 adet tavuk köfte kızartması yaptım az kızarttım buğdat ekmeği ile yiyeceğim, yolda bisiklete bağlı matara su daim olacak, yollarda susuz kalmamak için su lazım ,kemerburgaz yollarına çıkmadan önce ,herkes su tedarikli olsun iç lastik pompa şart,,evet karaburunda en çok 30 dakika duracağım ne fazla ne eksik ,,hafta içi yediğimiz her şeyde şeker var meyvede bile..sabah kahvaltı 4 yumurta tam yağlı peynir ile olacak yanına yeşil çay ve yanına siyah zeytin salamdı sucuktu bunlar angaryadır..

Scudo

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
Tamam abi detayları sabah vapurda konuşuruz, tabi ki ilk performans turum olacağı için tecrubenizden faydalanacagim
Pompa iç lastik var

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sinan Çakır

cparlakgül mesaj attı o senle partner olacak idi polinezde ,bende ona mesaj attım ,diğer edirne 500 km topiğinde, evet enver dostu hem ziyaret, hemde karaburun performansını yapacağız..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
kudret baba alibeyköyden geçip hasdal'dan bağlanacaksınız kemere doğrumu... ben hasdalda bekliyor olacağım sizi.ortala saat kaç gibi orada olursunuz...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

saat tam 07.40 da eminönü çıkış direk haliçten alibeyköye, oradan direk kemerburgaz hasdala sana kesin alo diyeceğiz enver babo,,

(link)

evet anadolu yaka saat 07.00 de kadıköy eminönü iskele ilk vapur saat 07.10 vapuru kaçıran dona kalır benden söylemesi..

gidiş -kemerburgaz hasdal yoluna haliçten bağlanış,,

(link)

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
beni mazur görün abi karaburun güzeldir size kolay gelsin iyi dileklerim sizlerle

BF Okuru

Üye
Tepki
2
listede son durum,,

enver baboyu ziyaret turu....
https://www.bisikletforum.com/images/smilies/in.gifhttps://www.bisikletforum.com/images/smilies/claps.gif

avrupa yaka

1- enver babo 28
2- sinan aksu 28
3- özkan kanki 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26

özer maşayı kırdı gelemiyor,,

anadolu yaka ,,

1- fosil kudret 28
2- atay 28
3- kerim 26
4- sinan çakır 26

9 kişi,,,,,,

kısa mola anlayışı ve tempo ,,,
hedef varış saati karaburun
07.40 çıkış eminönü
karaburun varış 10.40
en geç 11.00 ,,

mola en fazla 30 dakika geriye dönüşte edirneden hasdala gelen kamyon sirkülasyonu fazla olmaktadır bu nedenle arnavutköyden döneceğiz..sabah en erken kamyon var ama azdır,,lastiği patlayan kendi değiştirecek,ekibe yetişecek,,
gazanız mübarek olsun herkese başarılar toplam 120 km ,,

(link)

dönüş-tayakadın -arnavutköy yolundan esenler, anadolu yaka oradan dönecek,,

(link)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
o zaman 8:30 da hasdal önünde olurum ben kudret baba

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

aynen yetişiriz bu arada özkan kankiye cepten ulaşırsan enver dostum direk hasdala doğru bassın avcılardan,
evet eminönüne felan gelmesin biz hiç bekleme yapmadan eminönüne varır varmaz basacağız halice sana çabuk geleceğiz..

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
kudret abey bende geliyorum saat 7 de kadıköyde olurum

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
şansa bak kudret baba.. bisikletin temizliğini ve ayarlarını yaparken farkettim ki benim arka göbek dağılmaya yüz tutmuş.uğraşıyorum şu an.olmazsa mecburen 32 lastikleri takıcam.. buda yolda hız azalması demek... bakalım boşluğunu alabilirsem ne mutlu yoksa 32 lastiklere gebe kalacağım :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Erkan Közen

senin kararını bekliyor idim erkan o .k seni zorlamadım farkında isen performans durumları için o.k saat 07.10 da ilk vapura atlıyoruz..bahtiyar serbest,,

@enver avcı

sağlık olsun enver üstat, boşver olmaz ise 32 lere talim karaburunu alalım yeterki,,:in:

listede son durum,,

29 eylül pazar ,,,

enver baboyu ziyaret turu....
:in::alkis:

avrupa yaka

1- enver babo 28
2- sinan aksu 28
3- özkan kanki 28
4- adem dualı 26
5- atom kamil 26

özer maşayı kırdı gelemiyor,,

anadolu yaka ,,

1- fosil kudret 28
2- atay 28
3- kerim 26
4- sinan çakır 26
5- erkan 28

10 kişi,,,,,,

kısa mola anlayışı ve tempo ,,,
hedef varış saati karaburun
07.40 çıkış eminönü
karaburun varış 10.40
en geç 11.00 ,,

mola en fazla 30 dakika geriye dönüşte edirneden hasdala gelen kamyon sirkülasyonu fazla olmaktadır bu nedenle arnavutköyden döneceğiz..sabah en erken kamyon var ama azdır,,lastiği patlayan kendi değiştirecek,ekibe yetişecek,,
gazanız mübarek olsun herkese başarılar toplam 120 km ,,

(link)

dönüş-tayakadın -arnavutköy yolundan esenler, anadolu yaka oradan dönecek,,

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet dostlar saat 23.00 de netten çıkıyorum ,,saat 05.00 de gireceğim erken yatarım ,özkan kanki bu mesaj sana sen direk kemerburgaz hasdala eminönü çıkışa yetişemez isen direk oraya çünki sabah saat 07.10 da kadıköyden vapur kalkıyor eminönüne ,saat 07.40 da eminönündeyiz hiç bekleme yapmadan halice basacağız..

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Pazar
(link)Parçalı Bulutlu. Yüksek: 24C. Rüzgar Hızı: 10-20 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

Pazar Gecesi
(link)Parçalı Bulutlu. Düşük: 15C. Rüzgar Hızı: 20-35 KM/S. Rüzgar Yönü: Doğu.

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
kudret abi ben gelemiyorum hava karanlık tek başıma gelmem sakat olur ben bıçkıdere yaparım 08:00 de çıkarım

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
kudret abi gelmiyorum dedim hava 06:30 açınca atladım bisiklete 07:12 de vardım kadıköye baktım kimse yok dedim bunlar gitmiştir bende geri döndüm kısmet değilmiş önümüzdeki pazara bakalım

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
biz de kara burun yaptık bugün, zaten gidişte sizlere denk geldik. kudret abi sanırım yoğurt yiyordu : ) hava çok güzeldi, iyi bir tur yaptık.

• Beğen
Tepkiler: Erkan Közen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
geçmiş olsun.çocuklar bazen planları değiştirtebiliyor.sağlık olsun..

• Beğen
Tepkiler: sinan aksu