Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karabükten Karabüktekilere

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Bahadır Ulusoy tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaslar karabük merkezde ikamet ediyorum elimde bisanın kıytırık bi bisikleti var şimdilik simdi hedefimde salcano astra 240 veya 241 var büyük ihtimal 240 ı alcam yasım 14 forumun kücüklerindenim :D öle şehirlerarası tur fln yapamam kardeşim ben :) şehir içi ilçeden ilçeye veya hemen bizim evin onundeki CAMLIK ta bisiklet turu yapabiliriz yanımda su anda 3 arkadas var 4 oldu gibi eger 8 e tamamlarsak bi grupta biz kurarız herkese selamlar

MuhammetÖzdemir bunu beğendi.
  2. Erhan 67

Erhan 67 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    slm küçük kardeşim söylediğin bisikletin resimlerini gördüm güzel bir bisiklet ama benim sana tavsiyem ilk önce ne amaç kulanancağını belirlemen lazım üstdeki yazından anladığım kadarı ile sadece kendi mahallende binmek istiyorsun aradabir ilçeler arası gezi demişin bence şimdilik senin için maliyeti daha düşük bisikletler seçersen daha iyi olacağını düşünüyorum bu zaman zarfında tecrübenide arttırdıktan sonra söylediğin bisikletten daha iyi hefler seçeceğine eminim grubunuzada başarılar dilerim. :)

3. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    abi ilk önce yorumun için teşekkür ederim amacım cogunluk ev-köy arası 2 köy var biri 15 km diğeri 60 km lik yolda haftada bir kesinlikle birine giderim yani mahalle araları değil yanlıss anlamıssın yada ben yanlıs anlatmısım daha sonra camlık dedigim bilgiğin dağ geçen broşür dagıtıyorlarda dag bisikletine izin veriyorlarmıs artık onun icin dedim gecen sene az kacmadım ordaki adamdan. bisiklet yasaktı ee burası türkiye

4. Erhan 67

Erhan 67 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisiklet grubunuzu kurmanız güzel bir fikir yukarıdaki yorumuna bakılırsa birazcık heyecan ve adrenalin için istiyorsun galiba :) sana ve arkadalarına tavsiyem yine grubunuzu kurun fakat eğer gerçekten böyle bir sporla ilgilenmek istiyorsan ilk önce tam profesyonel olmasada en az yarı profesyonel bir grupla pedallamanı tavsiye ederim o zaman bu sporun zevkini alacağınızdan eminim :)

5. Serhat Aktas

Serhat Aktas Aktif Üye

Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba,
    ben Karabük Biskar Bisiklet Grubundanım. Forumda Karabük ilinden ne yazık ki küçük yaşta pek bisiklet meraklısı bulunmaz :) Eğer gerçekten bisiklet sporuyla uğraşmak istiyorsan Facebook sayfasından da takip edebilirsin bizi. Haftalık turlar düzenlemeye çalışıyoruz. Sana uygun olan turlara katılabilirsin. Yakın tarihte ilimizdeki bisiklet grubumuz (Biskar) ve üniversitemize gelen bisikletçilerle bir araya gelip ortak organizasyonlar yapmayı planlıyoruz. Buluşmamıza katılabilirsin.
    Selamlar...

6. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili kardeşlerim,
    Karabük'te BİSKAR 'ın kurucusu ve il federasyon temsilcisiyim. Senin gibi kardeşlerimin bu spora merak salması hoşuma gidiyor. Bizim ekip yarı profesyonel olup, geçen senelerin yaz aylarında çok defa Kastamonu, Zonguldak ,Amasra, Mogada, Gerede gibi yerlere gidip kamplar yaptık. Daha uzaklara da gittik.Bizimle olanı temelden kısa kısa alıştırıp açtık. Bu yaz arkadaşlar hedeflerini büyüttüler. Siz de katılırsanız kısa mesafe gezi ve kamplarla kendinizi geliştirip, yeni ve düzeyli arkadaşlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sevgilerimle.
    tbayik@gmail.com