Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karabük üniversitesi Bisikletçileri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında ErdincAydin78 tarafından paylaşıldı.

1. ErdincAydin78

ErdincAydin78 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herkese merhabalar, ben karabük-safranboluda ikamet ediyorum. Karabük üniversitesinde bir kaç bisikletçi olduğunu duydum, buradan onlara seslenmek istiyorum.
    İrtibat: 05343505286
    Erdinç Aydın.

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. omerkabul

omerkabul Aktif Üye

Seviye:
    1_ erdinc kardeşim gecenki toplantıya gelemedim gercek ten de ÖZR gelmek isterdimm. ama olmadıı inş bidaki seferee..
    2_ bisiklet forumu hergün takip ediyorum kim var kim yok diyee karabük ten diyince seni gördümm gercek ten gurur duydum bu da beni mutlu ettii devemlı yazılar yazarsakk daha güzel olur diye düşünüyorumm
    3_ ünüversiteler demiş sin güzel olur tabi önce bi toplnmamız lazımm eyer bi organinasyon yaparsanızz beni araayabilirsinn cumartesi olursa sevinirimmm.. saygılarımla ömer kabul

3. JACK KRAUSER

JACK KRAUSER Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar bende karabük üniversitesinde okuyorum bisikletçi arkadaşları görüyorum arada geçen konuştum birisiyle bisiklet forumda pek takılmadıklarını söylediler genelde facebooktan haberleşip turları gerçekleştiriyorlarmış...

MuhammetÖzdemir ve bahtiyar közen bunu beğendi.
  4. omerkabul

omerkabul Aktif Üye

Seviye:
    mrb ark daşım ben ömer kabul hem forum dan hemde face den de konuşuyozz biyere gidecek sek muhakkak buraya veya başka yere yazarızz isterseniz bei takip edin önümde ereğli gezisi yapacam tek basımaa gelmek isteyen varsa buradan toplayalım arkları gidelimm .. siz ünüversiteyi toplayın ben bizim kileri gelen gelirr gelmeyen :) yine de ben tek giderimm saygılarım la karabük ten ömer kabull:in: :in:

MuhammetÖzdemir ve JACK KRAUSER bunu beğendi.
  5. JACK KRAUSER

JACK KRAUSER Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim ömer bey bilgilendirdiğiniz için ancak bisikletim burda değil kısmetse getirirsem buraya bende katılırım tur yaptığınız zaman saygılarımla...

MuhammetÖzdemir ve omerkabul bunu beğendi.
  6. ErdincAydin78

ErdincAydin78 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bugün havanın iyi olmasıyla Safranbolu da birini gördüm, arkasından gördüğüm için bisikletli arkadaşa yetişmek istedim, karabük den geliyordu, safranboluya gelince gözden kayboldu, bisikleti beyaz kron, amatör değildi.:)
    Kimdi bu arkadaş merak ediyorum.Safranbolu bisiklete çok yabancıdır, kendisine dikkat etsin.
    Eğer bu yazımı görüpte benimle irtibata geçerse memnun olurum.

MuhammetÖzdemir bunu beğendi.
  7. omerkabul

omerkabul Aktif Üye

Seviye:
    :D:D:D::D:D

8. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Ben Karabük Üniversitesi Öğrencisiyim. 3 Arkadas bisikletçiler arasına katılmayı planlıyoruz =) Karabükte böyle bir kulübün olması cok mutlu etti beni... =) Ancak arkadaşlar karabük üniversitesinde bisiklet park yeri yok bunu nasıl aşacagız?

9. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Bu arada ben bisikletimi aldım arkadaşlar :) Benden önce karabüke geldi o :( ben anca 25 ağustos gibi geçeceğim :( siyah xc 250 aldım sizce nasıl bir karar olmuş?

10. Serhat Aktas

Serhat Aktas Aktif Üye

Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayırlı olsun başlangıç için bence yeterli :) İleride yetersiz geldiği taktirde değişiklikler yaparsınız...:in: ;) :rolleyes: :cool:

11. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim Bu aldığım ilk olumlu yanıttı.. çünkü daha bisikeltimi görmeden korkmaya basladım kron şöyle kron böyle diyenler var da :(

12. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    abi bende karabüklüyüm bisiklete merak sardım üniversitede deilim ama olsun :D face veya msn varsa ordan görüşeli

13. Serdargokay

Serdargokay Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende Karabük Üniversitesin'denim.Okula eski 10-15 yıllık Bisan mountain catle gidip geliyordum.Şimdi döndüğümde Scott SUB 40 bisiklet gelicek.Yaza kadar kaskı,ekipmanı tamamlarım.Elde avuçta ne varsa bisiklete verdim :).Ekipmanlarıda aydan aya biriktirdiğinle toparlardım.Hazır olunca bir kişi daha eklenir turlarınıza :)

14. Ufuk ÇAPRAZ

Ufuk ÇAPRAZ Yeni Üye

Seviye:
    İyi geceler ben de safranbolu harmanlarda oturuyorum salı pazarına yakınım mağaraya 4km uzaklıktayım sizim dediğiniz kronu ben de gördüm kıranköyde peki siz nerede oturuyorsunuz

15. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Hepinize selam arkadaşlar, yaşadığım iş ve adres değişiklikleri nedeniyle bir süre hem bisikletten hem de sizlerden kopmuştum. Ama şimdi en azından burada sizlerle hasretlik gidereyim. ÖMER ve ERDİNÇ, size özel selamlar. Ha bi de GÖKTUĞ, sana da. Oraların en eskisi şimdi sensin ÖMER. Ben de şimdi Sivas'tayım biliyosunuz. Ama burada Karabük'teki gibi bir ekip bulamadım ve henüz de oluşturamadım. Oradaki ekibimiz BİSKAR bambaşkaydı. Ömer,yaşatmaya devam et bence BİSKAR'ı. Başkanı sensin şimdi. Yine haberleşiriz artık. Hepinize selam ve sevgiler.

16. rcp krgz

rcp krgz Yeni Üye

Ankara(okul)-Karabuk safranbolu(memleket)
    Bisiklet:
    Carraro
    karabuk'teki bisiklet severlere selamlar :)
    tur falan olursa gelirim
    haberleşelim ...

17. Egehan Kardaş

Egehan Kardaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. KÜDOSK yönetim kurulunun ve Bisiklet Topluluğu'nun tamamını tanıyorum ve onlardan biriyim. Karabük Üniversitesi'nde okuyup da bize katılmak isteyen arkadaşlar facebook'tan "Karabük Üniversitesi Bisiklet Topluluğu" adı altında bize ulaşabilirler. Rektörlük "yeterince kulüp var" dediği için kulüp açamıyoruz, bu nedenle KÜDOSK altında bir topluluğuz ama sıkıntı yok, KÜDOSK'un yönetimi de bisikletçi :)

18. kaanrevan

kaanrevan Yeni Üye

Seviye:
    @Egehan Kardaş @rcp krgz @Ufuk ÇAPRAZ Arkadaşlar merhaba. Karabük veya Safranbolu da akşamları ikiz bebeklerimizle bebek koltukları ile rahat ve güvenli bir şekilde sürüş yapabileceğimiz nereler var. 20-25 günlüğüne ailemin yanına geleceğim. Ancak araca koyup bisikletleri taşımaya değer mi bilemedim. Karabükluyum ve şehrin coğrafi yapısı yaşadığım Trakya gibi duz alanlara sahip değil onu biliyorum. Ancak son olarak belki bisiklet parkuru vb. alanlar mevcut olabilir. Bilgi verirseniz memnun olurum.