Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karabük Bisikletçileri Tanışma Turu

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Serhat Aktas tarafından paylaşıldı.

1. Serhat Aktas

Serhat Aktas Aktif Üye

Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Türkiye Bisiklet Federasyonu' nun ve Karabük Gençlik Spor İl Müdürlüğü' nün bünyesinde organizasyonlar yapmak amacı ile Karabük ilinde bisiklet sporu ile uğraşan ve bisiklet sporuna meraklı olanların tanışması amacıyla 8 nisan pazar günü toplanıyoruz.

Bu etkinliğe Federasyon İl temsilci, BİS-KAR Bisiklet Topluluğu bisikletçileri, Karabük Üniversitesi bisikletçileri ve ferdi bisikletçiler katılacaktır.

Tanışma amaçlı bu turumuz Karabük' ten Yenice ilçesine kadar gidiş geliş şeklinde olacak. Yenice ilçesinde yemek, bisiklet parkurlarına gezi vs. şeyler olacak.

Karabük' te olupta katılmak isteyen herkesi bekleriz...

==8 nisan pazar Karabük Carrefoursa bahçesi (merkez otobüs terminalinin yanında) saat 12.00 da==

MuhammetÖzdemir bunu beğendi.
  2. Ramazan Kılınç

Ramazan Kılınç Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Cumartesi günü olsaydı atlar Bartın'dan gelirdim, ama pazar günü turdan sonra bisikletle Bartın' geri dönmem biraz zor olacak gibi :)

3. Serhat Aktas

Serhat Aktas Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Turda değişiklik oldu 15 nisan (pazar 10.00-18.00) tarihine alındı. Eğer gelme imkanınız olursa seve seve ağırlarız :)

4. Ramazan Kılınç

Ramazan Kılınç Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bana mı yazdınız bunu emin olamadım ama, üstüme alınmış oldum artık :)

Aslında kafama takılan kalacak yer değil; o ayarlanır bir şekilde.. Ama pazartesi günü mesaide olmam gerekli ve pazar akşamı Bartın'a geri dönmem zor olabilir. Şehirler arası minibüslerle bisikleti götürmek sıkıntı oluyor malum, o yüzden pedallayarak dönmem lazım, ki onun için de pazartesi günü için iş yerinden izin koparmam lazım :))

5. Serhat Aktas

Serhat Aktas Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Daha sonraki turlarımızı uygun günlere yerleştirmeye çalışacağız. Bu tur için çoğu kişiye uyan gün pazar günü olduğu için 15 nisan pazar günü toplanıyoruz. Amacımız zaten haftalık düzenli turlar yapmak. Size de uygun olan turlara katılırsınız artık...