Kara veremedim yardım...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Merhaba arkadaşlar ben bir freeride bisiklet istiodum sonra TANDEM bisiklette Gürkan abi dedi bi zaman sonra sıkılcan sonra biskleti satamıycan filan yaptı bende ordaki 2. el amoeba hussar 18''inc üzerinde 1000 liralık masraf yapılmış şekilde aldım hala kararsızım sizce sedona x11'mi yoksa amoeba hussarmı???

Scudo

Burak uzun

Daimi Üye
Tepki
925
İsim
Burak Uzun
Bisiklet
Cube
18'' çok fazla FR için o kadroyla rahat edemeyebilirsiniz.bence x11 daha yerinde bir seçim olur;)

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
hmm yok yani ben hussarı fr için almadım tur olur uzun yola gitmem gerekir filan diye ama içime yattı x11 :D

Burak uzun

Daimi Üye
Tepki
925
İsim
Burak Uzun
Bisiklet
Cube
o zaman 18'' baya rahat olur.
x11 de iyi bir seçim:)

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
:) yapa bilirsem hussarı geri veririm... gider x11'i alırım... şimdi ban eğitim vericek birini bulmak kaldı :)

F

frtr frtr

Misafir
@Mert SÜREN

oncelıkle ne tur surus yapmak ıstedıgınıze bence karar verin.biz freeridetr olarak kimimiz street kimimiz freeride biniyoruz harici şeylere pekde hevesımız olmuyor.ha eger ben kımı zaman turda yapıcam kımı zaman agresıfte surucem(kı buna hemen freerıde demek yanlıs olurçcunku freerıde denılen sey bu kadar kolay yapılan hemen sele ındırerek gıdılebılen bır surus dalı degıldır.)dıyorsanız daha cok ''all mountaın'' sınıfı denılen on ve arkası 160-140 veya 150-150 calısan bır bısıklet dusunmelısınız.