Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kanada dan merhabalar:D Turkiye ye gore buyuk bir skate park

Konu, 'Street & DJ' kısmında ujur tarafından paylaşıldı.

1. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    yeni fotograf makinesi aldigim icin ve bu skate parkin yerini ogrenmek istedigim icin bu gun gidip park in fotograflarini cektim. park tamamen tel orgu ile cevrili ve kucuk bir kapisi var. kapisi otellerinki gibi donerek gidiyosunuz iceri ama kapi o kadar kucuk ki iceriye sadece kaykaycilar girebiliyo bmx cilerin tel orgulerden atlamasi gerekiyo. oyle yapmalarinin nedenini anlamis degilim.
    park bildiginiz uzere pool diye tabir edilen beton havuzudur. derinlik 2 metre civari ama bazi yerleri 3 metreye kadar cikiyo. arka tarafi ise normal bir skate park gibi yapmislar. hem pool hemde normal parki birlestirmisler. genel olarak guzel ama evime 1 saatlik mesafede ve otobus sehrin en tehlikeli bolgesinden geciyo. otobus icki kokuyor ve binen insanlar normal degiller. ama skate parkin cevresi guzel.
    birde evime yarim saat uzaklikta sehir merkezinde bi koprunun alti var. hatta nwd6 da wayne goss un takildigi yer. birde orasi var ama ordada bisey yok. oylesine bos alani degerlendirmek icin yapmislar 2 merdiven var acisiz bi rampa var kopru kolonunda o kadar ama orda takilan cok kisi oluyo yakin diye heralde. orasininda fotograflarini yakinda cekip yine ayni konuya koyarim. sehir icinde boyle street yapicak hic bir yer yok. tam grind lik harika yerler var ama oralarada kucuk kucuk mermer parcalari yapistirmislar grind yapilmasin diye. bu parklardan baska takilicak yer yok diyebilirim.
    resimlerden biri kucuk cikmis. bir resimdede skate ci bi eleman grind atarken takla atiyodu onu yakaladim ama oraya odaklanmamistim o yuzden cocuk tam cikmamis :D
    iste resimler. sizinle paylamak istedim.

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok teşekkürler ujur.
    Parkın tamamı kadraja sığmamış doğal olarak.
    Ancak öyle açılardan o kadar güzel çekmişsin ki, hepsini hayalimde birleştirebildim sayende.
    Ben bu tarz kullanmasam da, umarım bir gün bu tarzda kullanan Türkiye deki arkadaşların sizin sahip olduğunuz imkanlara ulaştığı günleri görme şansımız olur.

Tekrar teşekkürler.

ujur bunu beğendi.
  3. Gökay ATACA

Gökay ATACA Üye

Seviye:
    süper ...teşekkürler paylaşım için ..

4. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    evet umarim ilerde Turkiye dede olur boyle parklar.

5. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Paylaşım çok güzel teşekkürler Uğur Kanada'ya sevgiler :)

ujur bunu beğendi.
  6. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    Güzel yer ancak kanada şehrin en tehlikeli yer demişsin benim bildiğim kanada sesiz sakin bir yer...

7. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Çok iyi ya! Eh artık binerkende fotoğraflarını isteriz.:)

ujur bunu beğendi.
  8. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Bahsettiği Olay Ankara-ÇinÇin yada İstanbul-Tarlabaşı gibi mevzulardan ibaret...
    Ayrıca Kanada şehir değil ülke...Arkadaşa Vancouver'a yerleşmiş...
    Ona bakarsanız Ankara'da memur şehri ama Çinçin'e tek parça girip bayağı bir parçanız eksik çıkabilirsiniz ;) ...

Umarım açıklayıcı olmuştur...

Bu arada Uğur...Orada keyifli bir yaşam diliyorum, Muhteşem bir seçim...Whistler'ın tadını çıkar:)

ujur bunu beğendi.
  9. neodim_bmx

neodim_bmx Forum Bağımlısı

Seviye:
    bn burda kafayı bıle yerım fotolar ıcın teşekkurler....

ujur bunu beğendi.
  10. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    alican guzel aciklamis. ulke tertemiz gozukuyo ama sehrin kucuk bir kismi baya tehlikeli. ornegin izmir kordonda hic bir olay yasamazsin ama 2 km ilerdeki kadife kaleye gidersen cikarmisin bilemem. veya tenekeli denen bi yer var izmirde orasida cok tehlikeli. izmir tr nin en guvenli yerlerinden biri ama bazi yerleri belkide en tehlikeli yeri.

sagol alican hayatin tadini cikarmaya calisiyorum whistler ise yazin gidicem suanda kapali.

Doruk Atay bunu beğendi.
  11. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    simdi 1 saat yol git sonrada 2 metrelik tellerden 13 kg lik bisikleti gecir:D sorna donerkende bunlari tekrarla:D:D hava oyle boyle degil 3-4 derecelerde geziyo. hafta sonu 1 derece gosteriyo ama 1 haftadir gunesli. evin karsisindaki futbol sahasinin cimleri buz tutmus her yer bembeyazdi:D nasil surucem bende bilmiyorum:D

12. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Uğur park sağlammış cidden,bi ömür geçer orda:D, hava konusu,yağış olmadığı sürece sürülür ya:D

13. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    sicaklik onemli degil zaten. surdugun zaman 0 derecede olsa terlersin o sorun olmazda eve cok uzak :D hava 4 de karariyo burda. 2:30 da okuldan cikiyorum oraya varmam en erken 4:30 civari. karanliktada havuz teklikeli olur inicegin yeri gormezsin bide baya derin icinden foto cekmeyi dusundum cikamam diye girmedim icine :D digeri neredeyse sehrin icinde kaliyo ve ozel aydinlatmasi var gecen hafta aksam gittim baya guzeldi. yerler islakti ama wallride bile yaptim islak tekerle:D ama hareketleri unutmusum bide masa cok kotu yarim metreden atliyorum argyle 302 dip vuruyo. ikinci el argyle 409 buldum fiyati uygun ama en az 1 ay para gelmiycek o yuzden alamam 1 ayada satilir zaten o. daha sonra bulurum tekrar. ama sehir icinde takilicak yer yok o yuzden biraz sikici biyer burasi. surekli skate park bayar izmirde skate park vardi hergun onunden geciyodum ara sira icine giriyodum street daha eylenceli:D
    herneyse genel olarak guzel biraz cevre yaptimmi bisiklet camiyasindan daha yeni yeni yerler ogrenirim zaten.

burnout_54 bunu beğendi.
  14. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    kanadanın ülke oldugunu biliyorum tabi :D tehlikeli yer mevzusuna gelince kesin zenci işidir :D

15. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    zenci yok burda tehlikeli olanlarin hepsi asyali cekik gozlu. sehrin %60 i cekik gozlu.

16. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    ujur karışan olursa pm at bizim tarlabaşından çocukları allaım bi metrobüsle ordayız :D :D:D:D:D

17. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Koçum benim. Biz eski toprak abilerinide unutma ha gerek olursa hemen yanınızdayız.

18. Jeymii

Jeymii Yeni Üye

Seviye:
    vayyy be mükenmel ötesi ugur fazla dolasma oralarda =) gel artık özledik

19. sDVoLuMeFoUr

sDVoLuMeFoUr Üye

Seviye:
    gerçekten güzel skatepark ama adana bunun minik bi parçası bile yok ne yazık ki ....((arkadaşlar beyaz çemberli beyaz jant milli ve sağlam arka ön hazneli jantlar arıyorum bu özelliklerde street ve dirt jump için jant satan bi yer biliyormusunuz fiyat 250 en fazla 300 tl olabilir yardımcı olursanız sevinirim ;) ))şimdiden teşekkür ederim

20. Uğur Çakırlar

Uğur Çakırlar Kıdemli Üye

Seviye:
    İnsan delirir burda ! Aman tanrım Kanada'ya taşınıyorum benim için yerin var mı ? :).