Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamp, yüzme ve balık avı derken sıra geldi bisiklete...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Muammer A. tarafından paylaşıldı.

1. Muammer A.

Muammer A. Yeni Üye

Merhaba istanbul'dan Muammer..doğayı,denizi,gezmeyi seviyorum.daha önce çadır kampı yaptım.tek olduğum için ve aracım olmadığı için 3. gün sıkıldım.ilk kampım olduğu içinde pek plan program yapamadım sadece şnorkelle yüzdüm.daha sonra kafa dinlemek için hafta sonları çadır kampı yaptım.balık tutmaya gidiyorum.son zamanlarda aklıma kamplı balık avı gelmeye başladı ama tek olduğum için pek gitmek istemedim.
    yakın bir zamanda izmir'e tayin isteyeceğim.izmir'de kullanmak için bisiklet almayı düşünüyorum.bu forumu bulduktan sonra bisikleti erken almaya karar verdim.gezi konularını okudukça neden olmasın dedim kendi kendime.kamp,deniz,doğa,balık avı ve gezmek..hepsini bir arada bisikletle yapmayı planlıyorum.
    okuduklarımdan anladığım; deniz kenarına kadar gideceğim için mtb bisiklet bana daha uygun olacak.ilk etapta ortalama bir bütçe ile sedona yada geotech almayı düşünüyorum.istanbul'da antreman amaçlı gezip,bayramda kısa bir tur,tayinimin olacağı zaman 15 gün iznimde ise uzun bir gezi planlıyorum.
    hem çadır kamp,hem yüzme,hem balık avı,hem tarihi kalıntılar vs. bu gezi hep kafamda vardı.inşallah bisiklet buna sebep olur.

2. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Doğa severlerin en çok kaynaştıkları nokta bisiklet, motorsiklet, gezi ve fotoğrafçılık siteleri...

Ne yazıkki pek çok doğa sever aynı konudan müzdarip. Eğer sorarsanız çevrenizdekilere herkes gezmeyi, bisikleti ve doğayı sevdiğini söyler. Fakat kimsede hareket yok monoton bir hayat.....

Fakat sizin-bizim gibilerin bunları yaşayarak ve yaşatarak örnek olması gerek. Ömür çok kısa ve TÜRKİYE'yi gezmeye bir ömür yetmez...

Umarım iyi bir bisiklet ve sosyal arkadaşlarınızı tez zamanda bulursunuz.