Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamp yeri tavsiyesi

Konu, 'Outdoor' kısmında Matiz tarafından paylaşıldı.

1. Matiz

Matiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese merhaba;

Haziran sonunda kız arkadaşımla çadır kampı yapmayı düşünüyoruz. Deniz istemiyoruz, orman ve dağ kampı bizim için daha uygun. İstanbul' dayız ve yer olarak da çok uzak bir yer istemedik, Ege' de en fazla Kaz Dağlarına kadar olabilir, Marmara' da Bursa, Bolu, Düzce çevresi olabilir. Araştırma yaparken Karadeniz taraflarında da bir iki yer gördüm ama çok emin olamadım. Sitedeki konular da eskimiş, linkler kırılmış, resimler gözükmüyor vs bu yüzden kara verebilmiş değilim.

Bizim için birincil öncelik tuvalet ve duşlarının temiz olması, sonrasında yeme-içme konusunda sıkıntı olmaması ve aşırı kalabalığın olmaması. Yolu şehirlerarası otobüsle alacağımız için tek seçeneğimiz var, o da bu isteklerimizi karşılayacak bir yere gitmek.

Yedigöller milli parkı kamp için çok gözde bir yer sanırım, ama bir iki yerde tuvaletlerinin pek temiz olmadığını okudum. Aramızda bisikletle ve bisikletsiz olarak birçok yerde kamp atmış arkadaşlarım, abilerim var mutlaka. Sizin yaşadıklarınız ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli, lütfen esirgemeyiniz.

Son olarak aşağıdaki 2 linkteki yerler ilgimi çekti, özellikle erikli yaylası hoş görünüyor, gitmiş olan varsa nasıldır, bilgi verebilir mi?

Hepinize şimdiden teşekkürler!

Erikli Yaylası Kamp Alanı
    Aytepe Kamp Alanı

Burçin Çoban bunu beğendi.
  2. Burçin Çoban

Burçin Çoban Kıdemli Üye

Adı:
    Burçin ç.
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Erdekte çamların altında (ağaçlardan gökyüzü gözükmüyor) ,denize sıfır , bir kamping var.Bisiklet ile çok kolay gidilebilir (Bandıma feribotu ve +14 km.bisiklet ile).temiz bir kamping. Karavan ve çadır. Adı KAPIDAĞ KAMPİNG. İki sefer gittim ve çok memnun kaldım.

3. Matiz

Matiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Burçin bey tavsiyeniz için çok teşekkürler. Yolum bir gün o tarafa düşerse mutlaka giderim ancak biz dağ kampı arıyoruz.deniz kampları yaz aylarında çok kalabalık oluyor

4. Alperen Haner

Alperen Haner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    düzcede güzeldere şelalesi güzel 10 tl gibi bir ücretle çadır kurulabiliyor güzel yer :)

5. ebayusuff

ebayusuff Lapierre Urban Shaper 600 + Ghost Trekking 1300

Adı:
    Mehmet
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Çanakkale de nereler var kamp için güvenli