Kamil Koç (bisiklet garajı)

perizag

Aktif Üye
Tepki
113
(link) Malesef begenildigi kadar güzel uygulanmamis ve magdur olan arkadaslar olmus .

• Beğen
Tepkiler: semih59
Scudo

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Samsun - Sarp Sınır Kapısı veya Batum arasında bisikleti sorunsuz taşıyabileceğim bir firma öneriniz var mı arkadaşlar?

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Perizag Arkadaşımızın dediği gibi linkine bakın açtığı pencerede yazıyı okuyun kamil koç Firması bisikletleri ücretsiz taşıyoruz diye reklamını yaptı fakat otobüs şöförleri ve muavinleri sorun çıkartıyor kamil koç sessiz kalıyor hiç yakışmıyor.Yazın yolcu çok umursamıyorlar ben artık bu firma ile seyahat etmiyorum.

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlginç bize hiç denk gelmedi Kamil Koç otobüsleri ile genelde İzmir-İstanbul , İzmir-Alanya , İzmir-Antalya güzergahlarında senede minimum 5-6 defa takımca yarışmalara gidiyoruz. Takımımız 20 kişi yani 20 bisiklet :) gıklarını bile çıkarmıyorlar. Sadece 20 bisikletin 1 bagaja nasıl sığacağı konusunda " Nasıl olacak acaba?" diye kendi içlerinden geçiriyorlar 5 dk sonra şaşkın halde otobüse binip yola devam ediliyor...

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bisiklet tartışmaları falan benim gördüğüm manzara karşısında solda sıfır kalır sanırım. Fotoğraf çekemediğime üzüldüm gerçekten. Bayram dönüşü sebebi ile Kamil Koç'a binerken bagaja çantamı koyacağım. Bagaj açıldı bir de ne göreyim. MOTOSİKLET. Hemde şu Harley'ler kadar büyük modellerden biri. Yan yatmış, üzerine de çantalar falan konulmuştu.

Ben de Kamil Koç ile Bartın'dan İzmit'e bisikletimi götürdüm fakat bagaj doluluğu çok az iken. Yani kaptanlar bu noktada biraz sıkıntı yapıyorlar. Bagaj doluluğu fazla olduğu zamanlarda sorun yapabiliyorlar yada bazılarının Kamil Koç'un bisiklet taşıma ile ilgili yönetmeliğinden haberleri yok. Baskın davranmalı ve haklarımızı söyleyip, bisikletin yerleştirilmesinin kolaylığını, pratikliğini, üzerlerine fazla bir işin düşmeyeceğini anlatarak mantıklı ve uysal :) yaklaşmak gerekiyor. Sorunsuz seyahatler...