Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamil Avşar ve padaldaşlar :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında NEVRES KME tarafından paylaşıldı.

1. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle Kamil Avşar pedaldaşa teşekkür ederek başlamak istiyorum. 21 Eylül 2013 günü bizleri bir araya getirdiği, keyifli geçen bir sürüş ve kahvaltı sohbeti için.
    Bizlerle bir arada olan Sami ve Eren Tublek pedaldaşa da teşekkürler. Benim için ayrı bir keyifti. Ve arkadaşlarımdan epey bir şey öğrendim.
    Grupta en antrenmansız ve 45 lik bir plağın yollara düşme endişesine verdikleri destekle turu tamamlamanın hala mutluluğunu yaşıyorum. Gözüm şimdiden takip eden cumartesi günlerinde :)
    Galaria dan Yeşilköy e kadar olan turumuzda, bisiklet yolu için pek şansımız olmadıysa da, her geçen gün biraz daha pedaldaşın aramıza katılacağını düşündükçe mutlu hissettim kendimi.
    Çok pedaldaş demek kendimizi ve ihtiyacımız olan eksiklikleri çevreye anlatabilmenin en güzel yolu diye düşünüyorum.
    Forumda olan arkadaşlar sizlere sesleniyorum. Mümkün olduğunca kalabalık gruplar oluşturup birlikte sürelim. Bu keyfi hep birlikte yaşarken aynı zamanda başkalarını da cesaretlendirelim.
    Herkese esenlikler diliyorum.
    Nevres

kamil avşar bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    grubunuza başarılar dilerim,,

kamil avşar bunu beğendi.
  3. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler Sayın Kurtcebe :) her geçen gün daha da kalabalık olacağımız günleri diliyorum. saygılar

kamil avşar ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. kamil avşar

kamil avşar Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    merhaba ben teşekkur ederım newres hanım bızımde amacımız toplanmak sohbet etmek tanışmak ve bısıklet ısını ınsanlara sewdırmek amacımız bu oldugu ıcın herkesın turlarına beklentılerıne karşılık wermeye calışıyoruz umarın ıyı olur katılan cok olur ve dewam ettırırız sızınde ılgınıze teşekkur ederım kolay gelsın artık onumuzdekı yollara turlara bakıp hep beraber pedallayacagız ınşallah :)

NEVRES KME bunu beğendi.