Kaliteli ürün, rakipsiz fiyat, ücretsiz kargo, 100% memnuniyet!

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
Günün İndirimli ürünü:

Beyaz 12V LED Araç Aydınlatma Kargo Dahil Sadece 2.29 $

(link)

Scudo

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
Ultra-Bright 1x CREE XM-L T6+2x XP-E R2 Headlamp Bike Bicycle Light

http://image2.buyincoins.com/bicv2/product/s0/1383979519_7939.jpg

(link)

GECEYİ DÜNDÜZE ÇEVİRİR!... 52.45 TL.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
bisiklet parçalarında çeşitlilik bekliyoruz :)

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
@Berksan

Elbette elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız ancak açıkçası beklediğimiz ilgiyi göremiyoruz...

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Ben de birkaç alışveriş yapacağım ama sitenizi bile inceleme fırsatım olmadı henüz. Alışverişlerimizi kredi kartı ile mi yoksa paypal gibi bir sistemle mi yapıyoruz?

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@BuyinCoinsTR
Arz olmadan firmanıza talep olur mu? Potansiyel talep miktarı belli zaten. Pastanın büyük payını yerel bisikletçiler ile yurtdışı bisiklet üzerine yoğunlaşmış firmalar götürüyor. Onlarla yarışabileceğinize inanıyorsanız ürün çeşitliliğini ve miktarını arttırır, fiyatları da piyasa fiyatlarının az da olsa altına çekersiniz ve talebi toplamaya başlarsınız. Sonuçta "rakipsiz fiyat" prensibiyle markanızı duyurmaya çalışıyorsunuz. Yeterli arzı sunun ki reklâmınız yapılsın, talep sahipleri diğer talep sahiplerini size yönlendirsin. Beklediğiniz ilgiyi 2 haftada görememeniz çok normal değil mi...

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@Halil EROĞLU
Siteyi incelemedim henüz ama anlaşılan ürün gamı pek tatminkar değil. Bir de mevsimsel olarak talebin düşük olduğu bir dönemdeyiz bunu da dikkate almalısınız ve biraz sabır göstermelisiniz. İnsanlar birkaç firmanın tekelinde kalan bu sektörde yüksek fiyatlardan bıkmış durumdalar, merak etmeyin beklediğiniz ilgiyi görürsünüz mutlaka. Biraz sabır. Halil Bey e katılıyorum.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Bazı şeyleri dile getirmek istemiyorum ama ufak bir rakamla örnek vereyim de bulunulan konum ve istenilen ilgi arasındaki bağı tüketici olarak forum üyeleri rahatlıkla kurabilsin. buyinoins.com sitesinde an itibariyle "cycling" başlığı altında toplam 238 adet ürün bulunmakta. Bu çeşit değil toplam ürün sayısıdır dikkatinizi çekmek isterim. Bu 238 adet ürünün %80'ini de lamba, minik ışıklar, basit hız ölçer aletler, alarm vs. oluşturmakta. Bit pazarı mantığında basit ürünlerin yetersiz açıklamalarla görsellerini koyup, sonra da beklediğimiz ilgiyi göremiyoruz demek bana çok garip geliyor. Başkası hoş karşılar belki birşey diyemem; fakat ticari anlamda bu nitelik ve nicelikteki ürünlerle bisiklet sektöründe aranılan satış markası/firması olunmayı beklemek bence büyük bir hâyâl...

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
@BuyinCoinsTR

Yusuf Bey, kredi kartı ve PayPal ödeme seçeneklerimiz mevcut. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa lütfen belirtin.

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
@Halil EROĞLU

Halil Bey, bizim hedef kitlemiz yalnızca bisiklet severler değil. Bisiklet aksesuarları ürün gamımızın ufak bir bölümünü oluşturuyor. Bizim beklentimiz diğer kategorilerimizin de dikkate alınıp değerlendirilmesiydi.
Yoksa 2 haftalık değil bugün dünyada tanınan 5 senelik güvenilir bir satıcıyız. Sanki yalnızca bisiklet aksesuarı sattığımız gibi yanlış bir kanı oluşmuş durumda, biz konuya dikkat çekmek istedik. Saygılarımızla...

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Biliyoruz farklı ürünler sattığınızı. Şimdi siz bisiklet forumda sponsor olup açılan konuda "bisiklet parçalarında çeşitlilik bekleyen" üyeye "yeterli ilgiyi göremiyoruz" diyorsanız demek ki bisiklet sektörü ile ilgili yorum yapmış oluyorsunuz. Yoksa kablosuz fare veya sıvı sabun aparatı satışlarınızın az olması yüzünden bisiklet parçalarındaki çeşitliliği arttıramadığınızı kastediyorsanız durum vahim demektir. Alakası yok derseniz diğer hedef kitlenin bir önemi yok bu açıdan. Kaldı ki ben 2 haftalık yorumunu bisikletforumdaki aktivite ve reklâmlarınızı baz alarak söylemiştim. Uzatmayayım, kimseyi de üzmeyeyim. Biz forum kullanıcılarının sitenizde görmek istediği şey daha fazla ürün bisiklet sektörüyle ilgili. 238 çeşit ürünü mahalle arasındaki bisikletçi de satıyor. Siz başka sektörlerdeki ilgiyle bisiklet sektörünün ilgisini bir tutmayın. Çeşitliliği bu fiyat politikasıyla arttırırsanız satışların da aynı oranda arttığını göreceksiniz. Bütçe yoksa çeşit arttırımı için onu bilemem. İyi forumlar, iyi satışlar...

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
Çeşit arttırımı tedarikçilerimizin başarısı ile orantılı. Değerleri yorumlarınız için teşekkür ederiz :)

Tepki
12
Bisiklet
Salcano
şimdiden 3 ürün siparişi verdim. bugün 5ci gün. hayırlısı bakalım. memnun kalırsam sipariş vermeye devam... :)

kargonun durumunu takip edebiliyor muyuz?

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
@kaan demirel

Kaan Bey, 30 dolar üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz, altındaki siparişlerinizde ise dilerseniz 1.7 dolar karşılığı takip seçeneği ekleyebiliyoruz.

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6
(link)

14 LED Cycling Bike Bicycle MTB Wheels Decor Spoke Glow Light Bar Lamp Stripe

SADECE 14 TL VE KARGOSU ÜCRETSİZ!

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6

(link)

TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ 8% İNDİRİM KUPONUMUZU SEVİNÇLE DUYURUYORUZ. MUTLU SENELER!... :nota:

BuyinCoinsTR

Aktif Üye
Tepki
6

(link)

YouTube ürün inceleme videolarınızı paylaşıyorsunuz,

Katılım Sınırı Yoktur!

Dilediğiniz kadar video yükleyip, kazancınızı arttırabilirsiniz!

1 Video 1 Dolar, 10 Video 10 Dolar :in:

• Ürün videolarınızın başlığında "Buyincoins ya da Buyincoins.com" adını geçirmeniz gerekmektedir.

• Videolarınızın altına sitemizden ilgili ürün linkini eklemeyi unutmayınız.

• Video içeriğinde forum ya da site reklamı yapmak yasaktır.

• Aklınıza takılan diğer detaylar için danışabilirsiniz!

Kampanyamızda son hafta, acele edin ;)