Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaliteli,Sağlam ve Hafif Olsun...(Yol Bisikleti) Arkadaşa bakıyorumda önerileriniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Utku YILDIZ tarafından paylaşıldı.

1. Utku YILDIZ

Utku YILDIZ Yeni Üye

Adı:
    UTKU
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Herkese Merhaba ;

Arkadaşım kendine bir yol bisikleti alıcak sizin bu konuda yardımcı olmanızı bekliyoruz.Boyu 1.75 , Bütçe 1000 tl.Güzel,hafif,kaliteli bir bisiklet arıyoruz.Fazla bir bilgimiz yok ama hafiflik ön planda tutuluyor galiba ne ise bu alanda bilgili arkadaşların yorumlarına ihtiyacımız var.Şimdiden Teşekkür ediyoruz ve Saygılarımızı sunuyoruz ...

2. Utku YILDIZ

Utku YILDIZ Yeni Üye

Adı:
    UTKU
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar yardımcı olacak var mı ?

3. MuhammedErkan

MuhammedErkan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Utku YILDIZ bunu beğendi.
  4. İbrahim Özhan DOKUMACI

İbrahim Özhan DOKUMACI Aktif Üye

Seviye:
    o fiyata yol bisikleti olarak carraro 915 dambiez olabilir veya bianchi slr400 alınabilir.Onun dışında flat bar tipi yol bisikletleri de o fiyata alınabilecek seçenekler arasında tabii ikinci el bulursanız o fiyata daha kaliteli ekipmanlara sahip bir bisiklette alabilirsiniz, fakat benim önerim 300 tl kadar daha ekleyip campagnolo vites sistemine sahip carraro 916 dambiez bu fiyata alabileceğiniz en iyi yol bisikletidir
    http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=37

Utku YILDIZ bunu beğendi.
  5. Utku YILDIZ

Utku YILDIZ Yeni Üye

Adı:
    UTKU
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Öncelikle yardımcı olan herkese Teşekkür Ederim;

Muhammed bey verdiğiniz ilanı değerlendireceğim.Scott speedster'a gelince fiyatlarını inceledim bütçemizi zorlayacak miktarda o yüzden askıya alıyorum.Yardımcı olduğunuz için Teşekkürler.

İbrahim Özhan bey sizin önerilerinizi inceledim güzel bisikletler carraro nun modelleri zaten hoşuma gitmişti.Carraro nun modellerini daha ayrıntılı inceleceğim.Tavsiyenizden dolayı Teşekkürler.

6. Korkut Sert

Korkut Sert Üye

Seviye:
    Utku bey, İbrahim beyin söylediği model gerçekten güzel ancak şöyle bir sıkıntı var, bu yıl Carraro D'ambiez 916 modelini getirmemişler. Ona yakın özelliklerde 022 CR Race modeli var ancak 200 tl kadar pahalı. Yine Carraro 023 CR Race modeli aynı fiyatlarda ancak Shimano Sora ekipmanlı.