Kaliteli 1.50 dış lastik tavsiye. Yurt dışı alışveriş.

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Decathlondan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine RANDONNEUR 26x1.50 lastik alacaktım. Sağ olsunlar parayı aldıktan 3 gün sonra arayıp elimizde kalmadı dediler.
1.50 lastik alıyorum diye gittim 1.50 e uygun iç lastik aldım o da elimde kaldı. Mecbur 1.50 lastik alacağım tekrar. Bu lastiği de hiçbir yerde bulamadım bulabilsem alacağım.
Öncelikle çok lastiğim patlıyor bir uğursuzluk var üstümde. Günde 4-5 kere patladığı oluyor.
Çiftine 150 tl ye kadar verebilirim lastiklerin.
İsteğim
Beni uzun süre idare edebilmeli her cam parçasında-dikende patlama yapmamalı.
İnce lastiklerin dezavantajı olan yol tutuşda ki düşüşü pek yaşamak istemiyorum.

Schwalbe green guard 1.50 hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Ayrıca bu lastiği amazon.com da tanesi 60 liraya buldum. Yurt dışı alışverişi yapsam ne tür sorunlarla karşılaşabilirim ?

Yabancı sitelerden bulabildiğim 1-2 lastik.

(link) Schwalbe Marathon Wired Tyre Tire 26x1.50 w/ KevlarGuard Reflective S/Wall 660g
(link) Schwalbe Marathon HS420 26x1.50 Greenguard

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Arama bölümünde aratırsan onlarca konu bulursun kardeşim ben yinede söyleyeyim sana
schwalbe marathon
maxxis detenator
ikiside memnun eder

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
@Bahadır Ulusoy

Tamam ama nereden alacağım sorun orada. Yurt dışından ucuza alabilir miyim ? Bende biliyorum schwalbe maxxis güzel ama bunların hangi modeli. Ve nereden en uygun alabilirim. Derdim o.

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Ya da boş verin arkadaşlar. Bıktım artık. Habire uğraş dur. Masraf üstüne masraf. Kalsın depoda çürüsün atarım kurtulurum bu nedir ya. Ya da 300 den satabilirsem satarım. Bilmiyorum ama bıktım artık sağı ayrı oynuyor solu ayrı. Zevk almak için aldığım bisiklet bana sıkıntıdan başka birşey yaşatmadı. Zararın neresinden dönersek kardır.

Bu kadar sorunlu bisiklet mi olur. Sorun bisiklet de ya da bende farketmiyor. Ama hiç sıkıntım yokmuş gibi her gün bunun bir derdiyle uğraşmak istemiyorum.

O eskiden aldığım 200 milyonluk çift amartisörlü bisiklet bile bu kadar sorun yaşatmadı bana. Bir de kaliteli diye aldık.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
benide sürekli patlayan lastikler bezdirdi :(