Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kaliper yerinin diş atması

Konu, 'Süspansiyon' kısmında mustall165 tarafından paylaşıldı.

1. mustall165

mustall165 Aktif Üye

Seviye:
    slmlar.arkadaşlar 2 gün önce rock shox dart3 maşa sattığım arkadaş maşanın kaliper yerinde yalama olduğunu söyledi.yalamanın bende son anda farkına vardım ancak küçük olduğu için önemsemedim..işimizi garantiye almak adına maşaya ne yapılabilir?sıyırma daha da büyümemesi için aliminyum helegolu(adından emin sıyıran alimünyumun içine vidalanan demir parça)koymak sorunu çözermi?hiç olmadı servis bu durumu halledermi?yaparsa ne kadara patlar?

arkadaş adına konuyu ben açma gereği duydum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. mustall165

mustall165 Aktif Üye

Seviye:
    kaliperi vidalarken orijinal vidalar da tutuyor ama sıkıntı çıkarmasını istemiyorum..biraz daha uzun vidalarla yeterince sağlam olurmu?

3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    maşanız post mount galiba, öyleyse aynı sorun benimde başıma geldi şuan orijinalinden yarım cm daha uzun bi vida ile kullanıyorum, şimdilik sorun yok. maşanız IS bağlantıı ise zaten adaptörü değiştirmeniz yeter .

4. mustall165

mustall165 Aktif Üye

Seviye:
    tamamdır kardeşim teşekkürler..maşa bende olsa önemli değil ancak maşayı satmadan hemen önce farkettim ve parayıda almıştım öylece yollayıp çaresine bakıyım dedim..helegola fln gerek kalmıcak galiba.

5. mustall165

mustall165 Aktif Üye

Seviye:
    post mount evt bu arada.