Kaliforniya Turu 2016

orhca

Aktif Üye
Tepki
179
İsim
Orhun Ç.
@taner07
Zaten kendisi bir kaç haftadır Britanya olimpiyat kadrosuyla yol antremanı yapıyor, Amerika'da cavendishle takılıyordu:)
Owain Doull varsa ona yüklenin o çocuk büyük adam olacak az puanlıdır zaten :D
Yalnız şu an baktım da Wiggins bireysel mi katılıyor nasıl bir iş başka Team Wigginsli yok oyunda?

Scudo
Tepki
64
Hangi sporcunun hangi etabı alacağını nasıl tahmin ediyorsunuz, ben sporcuları tanımadığımdan hangisi hangi etaba oynar hiç bilmiyorum. Geçen sene giro ve tdf yi izledim ama olmuyor. Bu sene izleyemiyorum, belki giro da sert dağlık etaprı izleyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: taner07

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Maksat zaman geçsin işte. :)

image.png

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Velkam tu dı hotel kaliforniya:D
Amma yanıyordur şimdi oralar manyak hararet yapacaklar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kudret Kurtcebe

Pardon ama bu dediklerinizin konuyla alakası nedir? Hayır, genel bir okuyucuyum ve konularda bazen konuyla çok alakasız yazdığınızı görüyorum. Yaştan dolayı tabii hürmetimiz var ancak bu "garip" duruma karşı bir ses olmak istedim.

Velogames'e de giriş yaptık, güzel olacağa benziyor. Sizin yaptığınız takımlardan biraz fikir ediniyorum millet ayıp olmazsa.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Ben Swift diz sakatlığı nedeniyle yarıştan çekilmiş.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@orthomike o ara öyle oldu :) son anda görünce kurdum takımı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@drumbanger

üstünüze alınmayın mehmet sunu atıfta bulundu ,bende cevap verdim,hata yapmısşak affola.

mehmet sunu dostumun mesajı,

007 James taner dağlar demişsinde biz senin o dağ dediklerini delik delik deler birde üzerine kalbur alır eleriz. Heleki bizde bir kartepe fatihi halasgargaziyandan (link) abi ağa paşa varki o dağları çitlenbik niyetine çiter atar animallah. Ama fayfıncı steyci kim icat edip koymuşsa bak o adamın harbiden allahı yokmuş. o ne menem heybetli bir dağdır öyle. Utanmasa godvın austın dan geçirecek godsız. Belliki Buşt un soyundan bu herif trampta olabilir bak şimdi emin olamadım. Son etabın adı mikail ceki ceksın etabı olsun. Onun gibi böyle naif yumuşak bir etap olmuş. Hem etap düz ya sagan ibinosu orada bir moon valker şovu bile yapar. Babasınıda hiç sevmezdim.

Burak Kuruoğlu

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
b'Twin
Etixx'ten Martin de yarışa katılmıycak takımında olanlar varsa silsin.

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
1 gün kaldı ama hala resmi listeler açıklanmadı tam kadromu kuramadım :(

• Beğen
Tepkiler: sabitkamera

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MehmetAliB.

ali çok teşekkür ederim,50 yaş üstü istanbul cenapta yenildim uludağda ,31 km rampayı 21 km üstüne 2 saat 45 dakikada çıkan özkan aydındır ben 21 km üstüne 21 km rampayı 2 saat 30 dakikada çıktım ve orda kaldım o gün yenildim,
ama kartepede 50 yaş üstü rakip şu anda yok 218 km,
taner dostumdan özür dilerim ,konuyu dağıtmayayım ,ayrıca taner dostuma teşekkür ederim,çok iyi bir takipçi,açıkça en zevk aldığım yarış güzergahı sonu sert eğimle bitenler ,bu bakımdan italya giroda 5 etap böyle onları mercek altına aldım tabi kaliforniyada mercek altında ,dopingiz yarışlar temennim.

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
@taner07 kimi alalım? Boonen mantıklı gibi ama emin olamadım. 8 puanlık bir tüyo versen.:)