Kaldırımdaki çukuru fark edemedim ve takla attım

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun. Eldiven ve kask çok önemliymiş, yaşayarak öğrendim. Son bir haftada iki kez bisikletten düşerek kendi rekorumu kırdım ama hiçbirinde elimdeki eldiven sayesinde elimi kanatmadım. (dizime dikiş attılar maalesef :))

• Beğen
Tepkiler: firataltun6
Scudo

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
@firataltun6
Sağolun. Eldiven 25 liralık dandik bir şeydi, ama hayat kurtardı. Düşünce ilk elimizi koyuyoruz, onun için gerekli :)

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@soneryen

Ahahahaha. @soneryen hiç beklemediğim bir anda kahkahalara boğdunuz beni. :):D:koptum: Ben düz yolda yol Bisikleti ile sadece 3 dakika 44 - 50km hıza ulaşabiliyorum. O kısa mesafe (Strava segmenti oldugu için) bana belki o günkü turun 10km sini oracıkta harcatıyor.. Ancak bu forumda öyle sürücüler var ki anlatılmaz yaşanır.

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kötü bir tecrübe olmuş.Büyük geçmiş olsun birdaha yaşamazsınız inş

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Bu arada @firataltun6 çok büyük geçmiş olsun. Lütfen kaldırımlarda bisiklet sürmeyin. Otomobil sürücülerinden saygı beklerken yayalara saygısızlık etmiş oluruz.

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@SerkanH
85 km. basanları gördük (görmedikte öyle yazıyorlar :) ) forumda bu arkadaş yine 50 km. yazmış :)

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
@soneryen insan bisiklet ûzerindeyken hız mefhumunu farklı algılıyor. :) Düz asfaltta bacak kaslarim patlarcasina pedallasam hadi rüzgar da arkamdan essin 40-43km yi zor görürüm. Belki arkadaslar o an cok hizli gittikleri hissine kapiliyorlardir :))

Tepki
15
İsim
Delocan
Bisiklet
Bianchi
@Arınç insALLAH cok saolun

@SerkanH cok saol kardesim. Malum acemiyim ama kaldirimsa surmem diyemem ama en yavas sekli nasilsa oyle surerim zerre kadar rahatsi etmeden sonucta oncelik onlarin..

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

yavuz ergat

Aktif Üye
Tepki
213
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok geçmiş olsun... Erzurumda Cumhuriyet Caddesi haricinde öyle geniş kaldırım bilmiyorum görmedim desem yeridir :)) nerde sürdünüz bu bisikleti.Tam da kazaya davetiye çıkarmışsınız.Tekrar geçmiş olsun bir daha yaşanmaması dileğiyle...

• Beğen

EmreTzn090909

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Emre Tüzün
Bisiklet
Trek
Geçmiş Olsun Allah Korusun Kontrolsüz asla hız yapmayın çok dikkat edin allah beterinden korusun

• Beğen

kadirboz

Üye
Tepki
63
İsim
Kadir
Bisiklet
Claud Butler
Çok geçmiş olsun bende ilk defa bugün turlamak için çıktım yokuş aşşağı inerken arkada araba geldiğini görünce bisiklet yoluna geçeyim dedim yandan yandan girerken yüksekliği fark edemedim bi yalpaladı beni son anda kurtuldum fırlamaktan.İnişlerde ince teker acemisi için sakatlık çıkarıyormuş onu anlamış olduk :) Keyifli sürüşler.

• Beğen