Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kalbim hep hızlı atıyor

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Ömer Yüzgeç tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Yüzgeç

Ömer Yüzgeç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar Kalbim hep 90 ve üstünde atıyor ve çabuk yoruluyorum sebebi nedir acaba ?
    Şöyle anlatayım bir futbol maçına girdiğimde genelde maçın yarısında çıkıyorum öünkü kalbim inanılmaz atmaya başlıyor boğazımda kalbimi hisseder hale geliyorum. Kalbin dinlenme halinde normal atım sayısı 60-100'dür ama benim hep ya üst sınıf da yada üstünde mesela şu anda bu yazıyı yazarken yaklaşık 1 saattir ne koştum nede egzersiz yaptım ama nabzım 120 atım/dk.

2. buzgibi01

buzgibi01 Yeni Üye

Adı:
    Emre
    Seviye:
    @Ömer Yüzgeç Hocam Merhaba benim kilom daha önce 136 idi aynı senin dediğin gibiyi dinlenme anında 110 ile 130 arasında gidip gelmekteydi uzun 3 aylık diet ile kilom 105 düştü ve nabzım eskiye göre çok daha iyi oldu dinlenme 60 /90 arasında kilonu bilemiyoum ama eger kilo varsa çok etkiliyor.

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bence bunu Foruma degilde bir kalb uzmanina sorsaniz daha iyi edersiniz. Saglik, hele hele kalb sorunlari forumda giderilecek seyler degildir. Bisikletin vitesi neden atmiyor falan filan burada sorulur ama sizin istediginiz yardim kalbiniz icin, sizce burasi dogru yermi.

bforummurat bunu beğendi.
  4. Ömer Yüzgeç

Ömer Yüzgeç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yok kilolu değilim aksine zayıf sayılırım. :)

Yok hastanede staj yapıyorum zaten bu staj günün de göstereceğim zaten ama yinede sorayım dedim başka bu sorundan muzdarip olan varsa doktorun dediklerini de paylaşırım düşüncesiyle. :harika:

5. buzgibi01

buzgibi01 Yeni Üye

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Ozaman elinde fırsat varsa doktora gitmen en iyisi olur,

Ömer Yüzgeç bunu beğendi.