Kalamış

egehan93

Üye
Tepki
10
arkadaşlar fenerbahçe ve kalamış ta bisiklete binenler haydi tanışalım!

Scudo

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Daha Yeniyim Ama Olsun Biniyorum Sonuçta Dimi KalaMIŞ Fenerbahçe Civarında Takılıyoruz Arkla Bmxe Biniyorum Ark Sedona:)Tanıtım Formu gibi oldu:)

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Marinada yasıorm Otoparkın orda takılıormark gelince arada kadııköye caddebostana fln gdiors...

erencan774

Üye
Tepki
4
kartal-maltepe-bostancı diye kalamışa gidiyoruz genelde bir kaç kez de orda bi yakınımızda bırakıp bisikletleri beşiktaşa geçme fırsatımız oldu

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
fenerbahçede ya da kalammış parkın oralarda buluşulabilse güzel olurdu sahilde.. Msnde yazabiliriz buraya..

yok mu kimse ya?

Tepki
26
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar çocukken en büyük tutkularımdan biriydi bisiklet 10 seneye yakın 3 farklı bisikletle geçti çocukluğum fakat önce lise ile azaldı bisikletle aram levente taşındığım ve yollarda süremediğim için, üniversitede ise evde bıraktığım için tamamen çıkmıştı hayatımdan.. Şimdi Fenerbahçe'ye taşındım ve tekrar bisiklet aşkına büründüm.. Bu kadar güzel bir sahil ve mükemmel olmasada düzgün bir bisiklet yolu :) İşimide bostancıda bulunca bisiklet almak şart oldu :) Bende başladım araştırmaya.. Küçükken umursamadan dayımın bisikletine boyum yetmez, kaldırımlarda inip binmeye çalışır düşerdim :) benim bıraktığımda kral olan bianchiler salcanolar şimdi yüzüne bakılmaz olmuş yada biz çok yüzeysel bakmışız :) Baktım olmayacak böyle bütçeyi önce 300 den 500e sonra 500 den 750 ye bu son haftada ve son olarak :D 1500-2000 arasına çıkarttım.. İzmirde 2012 model Hiç kullanılmamış bir Focus Lost lagoon cs 5.0 için 800 e alacaktım fakat olmadı :) şimdi ya temiz 2.el yada sıkıpazarlıkla Sıfır bir bisiklet arıyorum :) Sonuçta yeni mezunum ve aylık 1500 TL gelirim var :) Bisikletide ztn ilk olarak yol parsından kurtulmak için istemiştim şimdi 1 aydır araştırıyorum aşka dönüşmeye başladı, eski anılarım canlandı, ülkemde bisikletde de kültürünün gelişmeye başladığını gördüm ve çok mutlu oldum.. Bende gezilere katılmak yeni insanlarla tanışmak ve en önemlisi daha çok gezmek, hava almak istiyorum :) Bunun da verdiği heyecan ile sabırsızlıkla yeni bisikletimi arıyorum.. Şimdilik 9 yıl önceki eski bisikletimi (tanker) kullanıyorum. :)

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
Bende tam aynı duyguları hissetmiştim...Tam 7 ay bisiklet kovaladım ama en sonunda istediğim gibi bir şey oldu...Eğer bir de altında eski falan ama bir bisiklet varsa bence sabırla araştırmaya devam et...Şubata kadar uygun bir şey bulabilirsen senin için iyi olur aslında çünkü fiyatlar daha ölü bu aralar...Fakat bulamazsan da içine sinmeyen bir şey alma bence :)Aramıza hoş geldin...:alkis:

Tepki
26
Bisiklet
Cube
teşekkür ederim :) aynen sabırla bekliyorum.. Gönlüm cyclocross bir bisikletten yana ama specialized sirrus da olabilir :) Kadro 59 cm olunca bulmak daha
da zor oluyor

Berge Çelik

Aktif Üye
Tepki
29
Bisiklet
Merida
@Laçin Aslan
Tabi kullanım alanına göre ihtiyaçlar değişiyor :) Umarım istediğin gibi bir şey bulabilirsin...Bir de ikinçi elleri hem buradan hem de sahibinden.com dan kovala bence...Kadro boyu büyük olduğu için zor satılıyorlar ve ikinci el piyasası düşüyor...:)... (L) beden sıfır ayarında bir Cube bisiklet ilanı vardı buralarda mesela..Mtb ama diyeceğim o ki ikinci ellerden çok temiz şeyler çıkıyor...;)

Burçin Çoban

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Burçin ç.
Bisiklet
Merida
Evet hoşgeldin.Anadolu yakasında bir bisikletçi daha artmış oldu.İyişallah dilediğin bisikletine kavuşursun.

• Beğen
Tepkiler: Berge Çelik

oflaz

Üye
Tepki
26
İsim
Doruk
Bisiklet
Mosso
kalamıştaki arkadaşlar çok dikkat edin, kalamış parkı kadıköy gençlik merkezinin ordaki bisiklet park noktalarına sakın bisikletinizi bırakmayın. geçen hafta orada kilitli bisikletim kesilerek çalındı