Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kafam karıştı ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ceyme tarafından paylaşıldı.

1. ceyme

ceyme Yeni Üye

Ne yapacağımı bilemedim 1000 ytl civarı bir bisiklet alıp sonrasında bisklet için gerekli malzemelerimi almalı buna cadır kask gibi şeyler dahil fiyat artıyor yani yoksa artan fiyata daha iyi bir bisiklet mi almalı şimdiden teşşekkürler...
    Not:İnsanın gözünün önüne diğer üst modeller gelmiyor değil artan fiyatla orantılı:)

2. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    İnsan parasının yettiğinin en iyisini almaya yöneliyor doğal olarak,
    önemli olan ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahip, kullanım alanına uygun
    bir bisiklette karar kılmak. 1000ytl civarı bisikletler hakkında bilgi sahibi olabileceğin bir çok başlık var forumda.
    Bisiklet harici malzemeler daha sonra tek tek toplanabiliyor;
    Ama kask,gözlük,eldiven,far gibi ekipmanlar geciktirilmemeli,
    Bisiklete 1000 ytl ayırabiliyorsan bu bisiklete önem verdiğin anlamına gelir,
    bu ekipmanlar bisiklet sporunun olmazsa olmazlarıdır bisiklet alırken 150-200ytl
    bunlara ayırmanı tavsiye ederim.

3. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Alacağınız herşeyin belli bir kalitede olmasına özen göstererek seçim yapın.
    Hemen uzun turlara çıkmayacaksanız çadır'ı ve benzeri kamp ekipmanlarını sonra alın.
    Önce bisiklet (500-750ytl) + konforlu bir kask (50-90ytl) + giriş modeli eldiven (10-15ytl) + tayt (25-35ytl, uzun turlara çıkacaksanız daha konforlularını tavsiye ederim 50-80ytl) + baskısız ucuz forma (15-35ytl) edinin.Sonra diğerlerine geçersiniz.

4. Erhan Doğaner

Erhan Doğaner Bisikletkolik

Seviye:
    ben bisikleti alırken kasta büyük indirim yaptılar, eldiveni de hediye ettiler;) 1 aydan fazla kot pantolon veya eşofmanla kullandım. sana bir tavsiyem olsun. ayırdığın para güzel, ortalama bir para. eğer o parayla ne kadar kaliteli bir alet alırsan ilerde (2 ay sonra eklemelere başlıyor ortalama bir kullanıcı) o kadar rahat edersin yoksa herşeyi satıp daha iyisini yeniden almaktan en az bir bin ytl daha o işe gider. ben bisiklete çivi çakmam demiştim aldığım gün şimdi amortisör, fren bacakları, lastikler değişti. bisikleti ocakta almıştım. düşün artık 3 ayda bu kadar oldu...

5. ceyme

ceyme Yeni Üye

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için sağolun