Kafa şiş kaşı açık göz mor omuz çıkık

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
evet arkadaşlar bisikleti alalı 1 buçuk ay oldu 400 km yakın yol yaptım ve bugun itibariyle ilk kazamı yaptım
nasıl oldunu hiç hatırlamıyorum görenler iyi takla attın diolar
kafam şiş kaşım açık gözüm mor omuzum çıkık dizimdeki çizikleri saymıyorum bile
kasksız dım sanırım butun bunlar o yüzden oldu siz siz olun kask takın

Scudo

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız yanlışlar olmadan doğrular bulunmuyor neticede iyisin dimi, birdaha kask takmadan çıkma yola bol pedallı günler dilerim..

• Beğen
Tepkiler: huseyin kılıc

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kısaca KASK varsa KASKo ya gerek yoktur ;)

• Beğen
Tepkiler: ahmet ozgen

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
resimlerimi eklicektimde nasıl oldumu görün die beceremedim herkese teşekkür ederim kasksız binmeyin sakın evet olayın nasıl oldunu hatırlamıyorum babamı bile tanımadım hastaneye nasıl gittimi hatırlamıyorum hayal dünyasında gibiydim kafaya darbe alınca çok kötü oluyomuş bundan sonra ekmek almaya dahi gitsem kaskımı takıcam tabi annemler bidikleti satmazlarsa

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Geçmiş inşallah en kısa sürede iyileşirsin

• Beğen

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Kötü bir tecrübe yaşamışsın, geçmiş olsun. Moralini yüksek tutmalısın, nerede hata yaptın biliyor musun, yada hata yapmana etki eden birşey mi oldu?

• Beğen

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Büyük geçmiş olsun ,kask mutlaka takılmalı, başkalarının tecrübelerinden tecrübe edinmek gerek.

Bende senin gibi takla atmıştım. Gözlerini açtığın zaman herşeyi masmavi ve dönerken görüyorsun değişik bi duygu Allah kimseye yaşatmasın :D

• Beğen

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
geçmiş olsun, kask takmanın önemini keşke bu kadar acılı öğrenmeseydin, umarım biran önce düzelir ve pedallamaya devam edersin

• Beğen

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
dostum çok geçmiş olsun, çok üzüldüm, sen iyi bir sürücüsün nasıl olur. demekki bana olmaz demeyip tedbiri elden bırakmamak gerekli. annennler satarsa bisikleti üzülme. biz kankayız 24 saat bisikletimi gündüz tarifesinden kiralayabilirsin:):):)

• Beğen

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
hemen bırakma kendini, üzülme sakın çok daha kötüsüde olabilirdi, bunada şükredelim, hemen bisikletimin birini senin eve indirebiliriz. sen yeterki iyi ol daha pedallayacak çook yol var. tekrar geçmiş olsun

• Beğen

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
herkese tşk ederim saolun paşa abicim bisiklet satılırsa gündüz tarifebinden kirlırım senin hussarı :)