Kadrodan boyayı kaldırıp da kullanma

emiroglu91

Üye
Tepki
19
arkadaşlar kadro üzerinden boyayı tamamen kaldırıp kullanma fikri sizce nasıl. öyle kullanmak için boyayı kadrodan tamamen nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Scudo

emiroglu91

Üye
Tepki
19
@Tech. Türk

yardımın için teşekkür ederim dışına ince kadro filmleri war diye duydum tamamını ondan kaplamayı düsünüyorum .

yılgör

Üye
Tepki
64
Bisiklet
Specialized
filmler uzun ömürlü olmayan bi çözüm boyatmayı düşünürsen yardımcı olurum.

• Beğen
Tepkiler: emiroglu91

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Beyler bir sorum olacak, komple mat siyaha boyatmak ortalama kaça mal olur bilen var mı? Ben de aynen yapmayı düşünüyorum sorayım dedim..

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Neyse ben bizim şirketin oralarda elektrostatik yapılıyormuş onu öğrendim gerek kalmadı fiyata falan, komple boyayı kazıyıp mat siyah yapıcam..

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@Sahinoz

hocam belki senin yaptırdığını yaptırmak isteyen başka arkadaşlar da vardır, aldığın fiyatı bizimle de paylaşsan fena olmaz hani ;) :ci:

Tepki
10
@janny

senin KRON bir 2000 veya 3000 veya 4000 ise eğer onların kadroları aluminyum, bunlarda boya yok!
Anodise olduğu için renk yüzeyile iç içe girmiş durumunda. Boya sökücüler kullanmayınız, hasas olan çelikkadrolarda çiddi arızalara yol açabilirler çünkü sarı kaynak olduğu eklem yerlerinde kimyasal değişiklikler olabilir. (kadro orda sonra kırılabilir) Yeni hafif kadroları (HT) artık 150 ile 300 ytl arasında bulmak mümkün yada 500 ytl ile CARBON olanı da var (1300 gram ağırlığı).