Kadrodaki derin çizik

Emre Asilar

Aktif Üye
Tepki
74
İsim
EmreAŞLR
Bisiklet
Sedona
Oncelikle Selamün Aleyküm

Konu belli kadromda arkadasin dikkatsizligi sonucu kramponun civilerinden derin cizikler olustu diger konularada baktim fakat bu kadar derin cizikler olmadigi icin bu konuyu aciyorum cozum yollariniz aktarirsaniz sevinirim.Fotolarida ekliyorum
20151004_214625.jpg 20151004_214549.jpg

Saygilarimla,Iyi aksamlar

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Ancak çok ince işçilikle eskisi gibi yaparsınız ya da boya taşmaması için bantlayarak falan...

Etiket ile de görsel olarak bir düzelme sağlayabilirsiniz tabi. Fakat etiketi yapıştırmadan önce ilgili bölümü korozyondan korumak için saydam oje ile boyamanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Emre Asilar

Furkan Y.

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Furkan YILDIRIM
Bisiklet
Kron
Zemin mat siyah galiba, yüzeyi temizle çizik kısma mat siyah folyo yapıştır sonra onun üzerine dikdörtgenin boyutunda mat beyaz folyo yapıştır olur diye düşünüyorum. İnce iş, yapamam dersen o dikdörtgeni milimetrik ölç, reklamcıda kestir beyaz folyoyu.

• Beğen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Çizikler ufak tefek süsüdür bisikletinizin.Hafif ojeleyin korozyondan korumak için birşeycik olmaz.Benimkinde de var birkaç çizik,ojelemedim öyle kullanıyorum,sıkıntı olmuyor.Görsel olarak rahatsız ediiyor derseniz sticker tarzı birşey olabilir üstüne. @Emre Asilar

Emre Asilar

Aktif Üye
Tepki
74
İsim
EmreAŞLR
Bisiklet
Sedona
@Furkan Y. Evet mat siyah,dediginiz mat siyah ve beyaz folyoyu nerden temin edebilirim nalburdan mi?

Furkan Y.

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Furkan YILDIRIM
Bisiklet
Kron
@Emre Asilar

Reklamcılarda, tabelacılarda bulabilirsin. El kadar parça, ellerinde ufak parça varsa para bile almazlar. 1 metresi 8-10 lira o folyoların, para isterlerse aklında olsun.

• Beğen

Emre Asilar

Aktif Üye
Tepki
74
İsim
EmreAŞLR
Bisiklet
Sedona
Peki yapistirdigim zaman belli olmazmi kadroda

Furkan Y.

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Furkan YILDIRIM
Bisiklet
Kron
Çok yakından bakınca belli olur tabi. Benim kadrom da mat siyah-beyaz, üstündeki yazıları mat siyah folyo ile kapattım uzaktan hiç belli olmuyor.

• Beğen
Tepki
0
İsim
Furkan Aydın
Bisiklet
Salcano
Merhaba abilerim. Bisikletimin kadrosunda arka bacak bölümünde derin çizikler mevcut. Çizikleri pek kafaya takmıyorum ancak bu derin çizikler çatlamaya kırılmaya yol açarmı diye kafamı kurcalıyor. Ayrıca kadroda fabrikasyon delikler var. Bu deliklerden kadro kalınlığı anlaşılıyor.Bu kalınlık bütün kadroda aynı.

Dosyalar

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FurkanAydın

Fabrika bu şekilde çapaklı mı delmiş..
Özellikle siyah bölgedeki sanki sonradan delinmiş..

Tepki
0
İsim
Furkan Aydın
Bisiklet
Salcano
@uslsy delik kusursuz gibi delindiğinden ben fabrika deliği diye düşündüm. Ayrıca yazacağım şeyi nasıl oldu bilmiyorum tamamlayamamışım. Bu deliklerdeki kalınlık ile bütün kadrodaki kalınlık aynı mıdır diye soracaktım, düzelteyim.
@Cem cm biraz derin olunca endişe duydum.İnşallah dediğiniz gibi bir şey olmaz, sağolun.